Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hqvision HQ0401H - reset hasła administratora

03 Kwi 2014 16:12 8610 6
  • Poziom 10  
    Witam. Dostałem taki DVR jak w temacie i niestety nie posiadam hasła administratora. Czy jest możliwość zresetowania go? Może ktoś posiada master hasło lub piny na płycie do resetu? W menu logowania jest tylko admin i wpisywałem wszystkie dostępne hasła z netu i nic. Wyciągnięcie bateri też nie pomaga.Płyta DVRa jest oznaczona symbolem DS-80123 REV1.1.
    Z góry dziękuje za podpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    standardowe hasło 12345
    możliwość ma tylko w tej chwili alkam-security chyba 50zł
  • Poziom 10  
    Dzięki!!! Czekam na odpowiedź od nich. Dam znać jak sobie poradziłem.
  • Poziom 12  
    jako Partner tej firmy nie mam możliwości bo to jest sprawa ich jako dostawcy na PL.
    Ponoć ma być wprowadzony soft dla Autoryzowanych partnerów żeby wgrywać własne loga i resetować hasła ale to jeszcze informacja nie pewna.

Po za tym i tak pewnie będzie to płatne.

Ale czekam na to abyś rozwiązał swój problem
  • Poziom 10  
    Po dzisiejszej rozmowie z serwisem jest możliwość załatwienia sprawy za pomocą kodu jednodniowego ( koszt 50 zł ), pod warunkiem że posiadamy ustawioną aktualną datę na sprzęcie. Niestety u mnie data systemu po wyjęciu baterii wróciła do 2012r ,więc czekam na maila z kontaktem do producenta, bo ponoć tylko on może mi teraz pomóc. Najprawdopodobniej wiąże się to z odesłaniem sprzętu ... niestety.
  • Poziom 28  
    Udało Ci się przywrócić go do żywych?
  • Poziom 10  
    Tak, bez problemu... 60zł i przysyłają kod odblokowania na konkretną datę która jest w rejestratorze.
    Pozdrawiam