Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Politechnika Poznańska - Informatyka zaocznie

03 Apr 2014 18:20 2469 6
  • Level 9  
    Witam

Na początek powiem, że trochę szukałem informacji na ten temat ale za dużo nie znalazłem. Pytałem też w wątku ogólnym o PP ale nie dostałem odpowiedzi.
    Mianowicie: Chciałbym studiować Informatykę na Politechnice Poznańskiej na wydziale informatyki w trybie zaocznym.
    Niestety nigdzie nie znalazłem kryteriów przy rekrutacji. Jakie muszę mieć wyniki z matur aby się potem nie denerwować czy mi się uda. Na podstawie próbnych egzaminów i własnych przemyśleń planuje wyniki na poziomie:
    Polski 70%
    Angielski 90%
    Matma Podstawowa+Rozszerzona: około 150% jak w miarę pójdzie
    Informatyka Rozszerzona: Tutaj nie mam pojęcia, nawet się za bardzo nie zagłębiałem, ale kończę technikum informatyczne, nie najgorzej idzie mi
    z zagadnień maturalnych (algorytmika, programowanie) więc liczę że zdam :D
    I czy z takimi wynikami mogę być spokojny? Czy w ogóle zwracają na nie uwagę czy biorą jak leci?
    Po drugie jak będzie wyglądać sama nauka? Dużo trzeba tyrać żeby dać radę? Czasami jestem trochę nierozgarnięty i robię wszystko na ostatnią chwilę ale zawsze daję radę, umysł też mam bardziej ścisły. Dam radę?

Dzięki z góry za odpowiedzi.
    Pozdrawiam :)
  • User removed account  
  • Level 11  
    Jak zaocznie to wyniki z matury to raczej drugorzędna sprawa.

A "przewidywane" punkty możesz sobie porównać z tym co było w poprzednich latach.
  • Level 8  
    Swoją drogą to ciekawa sprawa- jakie są kryteria przy rekrutacji na PP na zaoczne studia? Kolejność zgłoszeń/rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś coś wie? ;)
  • Level 32  
    j.89 wrote:
    Swoją drogą to ciekawa sprawa- jakie są kryteria przy rekrutacji na PP na zaoczne studia? Kolejność zgłoszeń/rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś coś wie? ;)

Jak na większości uczelni zapewne terminowa wpłata.
  • Level 8  
    McMonster wrote:
    j.89 wrote:

A poza tym co oczywiste?
  • Level 32  
    j.89 wrote:
    McMonster wrote:
    j.89 wrote:

A poza tym co oczywiste?

Zapewne gdzieś na stronach PP sa wypisane dokładne zasady rekrutacji, zakładam, że i o zaocznych będzie mowa. Prawodopodobnie będą podobne do trybu dziennego, ale zakładając, że uczelnia nie wypełni planowanych miejsc na tryb zaoczny, to będzie to w praktyce się ograniczało do zdanej matury i terminowej wpłaty.