Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Politechnika Poznańska - Informatyka zaocznie

Mestarii 03 Kwi 2014 18:20 1875 6
  • #1 03 Kwi 2014 18:20
    Mestarii
    Poziom 7  

Witam

Na początek powiem, że trochę szukałem informacji na ten temat ale za dużo nie znalazłem. Pytałem też w wątku ogólnym o PP ale nie dostałem odpowiedzi.
    Mianowicie: Chciałbym studiować Informatykę na Politechnice Poznańskiej na wydziale informatyki w trybie zaocznym.
    Niestety nigdzie nie znalazłem kryteriów przy rekrutacji. Jakie muszę mieć wyniki z matur aby się potem nie denerwować czy mi się uda. Na podstawie próbnych egzaminów i własnych przemyśleń planuje wyniki na poziomie:
    Polski 70%
    Angielski 90%
    Matma Podstawowa+Rozszerzona: około 150% jak w miarę pójdzie
    Informatyka Rozszerzona: Tutaj nie mam pojęcia, nawet się za bardzo nie zagłębiałem, ale kończę technikum informatyczne, nie najgorzej idzie mi
    z zagadnień maturalnych (algorytmika, programowanie) więc liczę że zdam :D
    I czy z takimi wynikami mogę być spokojny? Czy w ogóle zwracają na nie uwagę czy biorą jak leci?
    Po drugie jak będzie wyglądać sama nauka? Dużo trzeba tyrać żeby dać radę? Czasami jestem trochę nierozgarnięty i robię wszystko na ostatnią chwilę ale zawsze daję radę, umysł też mam bardziej ścisły. Dam radę?

Dzięki z góry za odpowiedzi.
    Pozdrawiam :)

0 6
  • #2 20 Kwi 2014 21:41
    2409033
    Usunięty  
  • #3 21 Kwi 2014 02:31
    Mhmmm
    Poziom 10  

Jak zaocznie to wyniki z matury to raczej drugorzędna sprawa.

A "przewidywane" punkty możesz sobie porównać z tym co było w poprzednich latach.

0
  • #4 13 Lip 2014 17:30
    j.89
    Poziom 6  

Swoją drogą to ciekawa sprawa- jakie są kryteria przy rekrutacji na PP na zaoczne studia? Kolejność zgłoszeń/rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś coś wie? ;)

0
  • #5 13 Lip 2014 20:20
    McMonster
    Poziom 32  

j.89 napisał:
    Swoją drogą to ciekawa sprawa- jakie są kryteria przy rekrutacji na PP na zaoczne studia? Kolejność zgłoszeń/rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś coś wie? ;)

Jak na większości uczelni zapewne terminowa wpłata.

0
  • #6 13 Lip 2014 21:31
    j.89
    Poziom 6  

McMonster napisał:
    j.89 napisał:

A poza tym co oczywiste?

0
  • #7 13 Lip 2014 21:38
    McMonster
    Poziom 32  

j.89 napisał:
    McMonster napisał:
    j.89 napisał:

A poza tym co oczywiste?

Zapewne gdzieś na stronach PP sa wypisane dokładne zasady rekrutacji, zakładam, że i o zaocznych będzie mowa. Prawodopodobnie będą podobne do trybu dziennego, ale zakładając, że uczelnia nie wypełni planowanych miejsc na tryb zaoczny, to będzie to w praktyce się ograniczało do zdanej matury i terminowej wpłaty.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo