Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka do 44cm głębokości - 1000zł

03 Kwi 2014 21:17 1845 3
  • Poziom 32  
    Witam,
    Poproszono mnie, abym znalazł jakąś przyzwoitą pralkę dla dwóch osób do 44cm głębokości. Cena max. 1000zł z dostawą - kwota nieprzekraczalna, bo pralka dla osób u których krucho z kasą. Nie musi mieć bajerów. Wystarczą podstawowe programy i załadunek 4.5kg (do tej pory była 4kg i wystarczała).
    Zastanawiałem się nad Amicą (AWN510D, może AWX612D), albo Gorenje WS5029, Samsung WF60F4E0N0W. Chyba, że ja trochę dorzucę i wtedy może: BOSCH WLX 20160, Gorenje W 6503/S, LG F10C3LD, Electrolux EWS11252EDU, Whirlpool AWSP 63013 P, Candy GCY 1052 D1.
    Czy byłoby może jeszcze coś innego i wartego uwagi?
    A może zwyczajnie jakaś Beko za 700zł im wystarczy? Wymagań dużych nie mają - pralka ma po prostu prać i wirować.
    Wiem jak to jest z trwałością sprzętu, klejonych bębnach itd. :)

Jak na razie najbardziej podoba im się AWN510D i chcą tą wybrać, chyba, że uda mi się może zrobić ich starą pralkę (ale i tak nowa byłaby kupowana za 2 msc).

Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    Witam
    też osobiście szukam coś podobnego.
    Mi podeszła pralka Gorenie WS 5229 ale nie mogę nigdzie w necie jej kupić .
    Może wycofany model?
    Amica AWN510D też fajny ale gorenie gdzieś bardziej bym wolał .
    Ponoć modele Gorenie WS mają wymienialne łożyska i to jest plus .
    Proszę o pomoc w wybraniu dobrej pralki do 45 cm głębokości i oczywiście żeby to była pralka w której można wymienić łożyska i w dobrej klasie energetycznej.

Jeszcze ta pralka Whirlpool AWSP 63013 P - czy w niej można wymieniać łożyska na bębnie ?
  • Poziom 32  
    Pytanie na szybko: Czy ma ktoś z Was Aristona ARUSF 1051 PL i może coś o niej napisać?

Co najlepiej brać do 900-950zł wąskiego (do 44cm max)?
    Zakup na 'już'. Wiadomo, że nikt nie liczy na cuda w tej cenie.
    Bardzo proszę o odpowiedź.
  • Poziom 32  
    Niestety nikt nie odpowiedział. Padło na Aristona, bo w sumie nic lepszego w tej cenie nie było - były, ale głębsze. Jak podziała 2 lata to będzie dobrze, jeśli dłużej, to super. Nikt na cuda nie liczy za takie pieniądze.