Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat punto 99 r - sterownik airbag

04 Kwi 2014 18:58 1425 5
  • Poziom 19  
    Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale zostały inne zablokowane ,więc się tu zapytam.
    Czy kablem opel scan 4x linia k podłączę się pod punto 1,1 model 55 99r. by skasować poduszki?
    Jeżeli tak to w jaki sposób i jakim programem?
    Będę wdzięczny za pomoc bo próbowałem już kilkoma programami i żaden oprócz opel skan kabla nie wykrywa (nie łączy) .
    A może jakiś prosty schemat kabla do tego punto ktoś ma?
    Albo sposób na szybką przeróbkę opel scan.
    Bardzo będę wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 19  
    Zrobiłem kabelek podpiąłem się i ku mojemu zdziwieniu anomalia.
    Sterownik zaprogramowany w 2020r włączone dwie poduch a nie jedna jak w moim itp. rzeczy.
    Pytanie:
    Czy sterownik 46517272 jest od mojego Fiata Punto 99r jedna poducha?
    Czy jest program by pozmieniać przez złącze te ustawienia (fiatecuscan nie ma takich opcji jak wyłączenie poduszki pasażera)
    Czym wyczyścić izolację procesora w sensorze by go zaprogramować?
    Czy hc11k4a w układzie zrobię czy muszę wyciągnąć?(xprog zwykły nie M)
  • Poziom 19  
    Czy ma ktoś wsad do sterownika 46517272 na jedną poduchę, bo te co mam są na dwie.
  • Specjalista grupy V.A.G.
  • Poziom 19  
    Wiem ale tym programem nie mogę wyłączyć poduszki pasażera.A błędy łapie dlatego że poduszka pasażera jest włączona.Mam pięć wsadów do hc11ks2 ale żaden nie jest na jedną poduchę.Może ktoś wie jaką linię zmodyfikować w binie by była jedna poducha.

Dodano po 1 [godziny] 24 [minuty]:

Wie ktoś może jak podłączyć w/w sterownik na stole?

Moderowany przez tzok:

Z uwagi na dział i tematykę na mocy regulaminu wewnętrznego - zamykam temat.
    I. Treści zabronione.
    b) przeprowadzanie amatorskich napraw układów SRS oraz hamulcowych. Zakaz ma na celu ograniczenie prawdopodobieństwa wystąpienia groźnych dla zdrowia i życia wypadków,spowodowanych niewłaściwą obsługą tych urządzeń, dbających o nasze bezpieczeństwo, a jednocześnie mogących wyrządzić krzywdę nie mającym pojęcia o ich działaniu "serwisantowi" lub osobie korzystającej z jego usług.