Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat (1992r.) - podłączenie pilota do sterowania centralnym zamkiem

szynnna 09 Kwi 2005 19:04 1172 3
  • #1 09 Kwi 2005 19:04
    szynnna
    Poziom 9  

Kupiłem zdalne sterowanie centralnym zamkiem przy użyciu pilota, chcę go podłączyć,jednak nie wiem jak się za to wziąść tz.n. nie wiem gdzie się wpiąć do centralnego zamka bo nie wiem gdzie się on znajduje.
    Tak apropo te sterowanie kupiłem do passata rocznik 92.

• Fibaro
  • #2 09 Kwi 2005 21:41
    macrus
    Poziom 17  

Najlepiej kolego to jak byś się wpiął przy leweym słupku jak otworzysz skrzynkę bezpieczników pójdzie wiązka do drzwi jeżeli jest oryginalny central to jest pneumatyczny i ten rocznik a przynajmniej ja tak mam że ma sterowanie na przemian plus i minus o ile dobrze pamiętam jeżeli byś chciał coś więcej wiedzieć to się odezwi to mgę ci podać kolory kabli ale po niedzieli jeżeli nie sprawi ci to problemu.A propos jaki masz to zdalne strerowanie z przekaźnikami i z różnymi możliwościami podłączenia?

• Fibaro
  • #3 10 Kwi 2005 11:23
    szynnna
    Poziom 9  

To jest alarm bastion bez przekaźnika.
    Mam sie podłączyć do bezpieczników czy do wiązki.
    Posiada on wyjście na światłą,syrene,kierunki,czujnik ruchu itp na diode led.

• Fibaro
  • #4 10 Kwi 2005 12:57
    hihohaho
    Poziom 12  

Wepnij się w przewody, a nie w skrzynkę. Centralny sterowany jest plusem. Z drzwi wychodzi 7 przewodów (9 jak masz głośnik w drzwiach). Interesują Cię tylko: czerwony - sterujący (+), czerwony/żółty - zamykanie, czarny/biały - otwieranie.

W przypadku tego alarmu muszisz dokupić dodatkowy moduł sterujący centralnym bo inaczej spalisz wyjścia w centralce. Konieczne jest wydłużenie czasu otwierania i zamykania do 3 sekund.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME