Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telefon wybrać na przedłużenie umowy w abonamencie plus?

05 Kwi 2014 13:46 10242 17
  • Admin grupy GSM
    LG 7 II to bardzo dobry model biorąc pod uwagę parametry do ceny. W codziennym użytkowaniu nie odbiega od kultowego już S2.
  • Poziom 12  
    Jeżeli wypowiesz umowę masz lepsze telefony w niższych cenach, zastanów się nad LG l9 2. Lg L7 w takim abonamencie dla mnie to troche smieszne, mi też się kończy umowa, wypowiedzuiałem ją i dostałem oferte za 50zł, 1000 minu na 1000smsow i na 5.5gb neta. Do tego dużo tańsze telefony np.(lumia 1320 za 350zł).
  • Poziom 12  
    LG to dobra firma, mam już 2 telefon tego producenta ale tym razem chyba zmienie na nokie. Pozdrawiam ale LG to dobry wybór jak nie chcesz się bawić w wypowiadania umów.
  • Poziom 18  
    Parametry LG Swift L7 II:
    Jaki telefon wybrać na przedłużenie umowy w abonamencie plus?
    Brakuje mi tutaj kilku rzeczy:
    - LTE (to ma być telefon II generacji bez LTE?) - LTE potrzebuje bo będe się łączył za pomocą WiFi z moim nowym routerem działajacym w LTE (czy dobrze rozumiem)
    - długi czas pracy wynoszący nawet dwa dni - kolejny duży minus; telefon powinien mieć ładowaną baterie co dwa tygodnie
    - mało pamięci RAM i mało pamięci dyskowej
    - należy pamiętać o tym że telefon to obecnie przenosny komputer a więc procesor powinien być dobry a nie jest
    Co mi zaprezentuje kolejnego Plus tego nie wiem. Co wy mi proponujecie słucham propozycji znanych marek takich jak Nokia, Sony itp.) ?
  • Poziom 29  
    ad1. jeśli router odbiera LTE to nie potrzebujesz tej opcji w telefonie żeby cieszyć się szybkim internetem.
    ad2. smartfon i bateria dwa tygodnie ? zejdź na ziemię
    ad3. w normalnym użytkowaniu w zupełności wystarcza
    ad4. chcesz telefon wykorzystywać do renderowania grafiki 1080p ? :P to czym dysponuje w zupełności wystarcza.
  • Poziom 38  
    Moja małżonka ma ten telefon i ładuje co dziennie fakt obecnoe nie korzysta z lapopa tylko korzysta z wifi i telefonu. Ogolnie ok tylko sa problemy z zasięgiem przy podłączonej ładowarce.
  • Poziom 18  
    rtvkce napisał:
    jeśli router odbiera LTE to nie potrzebujesz tej opcji w telefonie żeby cieszyć się szybkim internetem

dziękuje za informacje
    rtvkce napisał:
    smartfon i bateria dwa tygodnie ? zejdź na ziemię
    Tak będzie zapewne w przyszłości

Dodano po 2 [minuty]:

rtvkce napisał:

Ile czasu wytrzymuje bateria raz naładowana w dobrych smartfonach ?

Czy w Plus Online są dostępne nowe telefony do wybrania na przedłużenie umowy ?
  • Poziom 29  
    rtvkce napisał:
    smartfon i bateria dwa tygodnie ? zejdź na ziemię
    Tak będzie zapewne w przyszłości[/quote]
    Zapewne ale puki co musimy się zadowolić tym co jest teraz.
    Osobiście korzystam z LG G2 i bateria max wytrzymała mi 3dni. Przy normalnym użytkowaniu (wifi, synchronizacja danych, lte, przeglądarka) wytrzymuje mi do 2dni.
  • Poziom 34  
    Rudder napisał:

rtvkce napisał:

Ile czasu wytrzymuje bateria raz naładowana w dobrych smartfonach ?

W zależności od intensywności użytkowania od 4 godzin do max 3 dni. W większości przypadków trzeba ładować codziennie.
  • Poziom 17  
    Rudder napisał:
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy nowoczesne telefony z klawiaturą też trzeba ładować średnio co 2 dni ?

Co rozumiesz przez "nowoczesne telefony z klawiaturą" jeżeli androida z qwerty to tak jeżeli znajdziesz coś nowoczesnego z klasyczną klawiaturą to napisz ...
  • Poziom 9  
    Wydaje mi się że w tym przedziale abonament 59 zl ( w promocji LTE 69 z efakturą = 59 zł ) Lepszym wyborem od LG będzie Huawei Ascend G526 LTE. Ma więcej RAM'u , ma modem LTE. Pomimo iż nie jest to
    znany " na polskim rynku producent zapewniam że nie będziesz narzekał. A jeżeli nie chcesz "targować" się o kilka złotych to zaproponowałbym tobie lepsze rozwiązanie za 69 zł masz ofertę bez limitu , połączenia , smsy i 500 mb non stop
  • Poziom 2  
    Huawei jest naprawdę fajnym telefonem, sam wahałem się między nim a HTC Desire X. Wybór padł na ten drugi, ale dużo czytałem i różnica między nimi minimalna, oba świetne i stosunkowo niedrogie.
  • Poziom 18  
    eciu napisał:
    Wydaje mi się że w tym przedziale abonament 59 zl ( w promocji LTE 69 z efakturą = 59 zł ) Lepszym wyborem od LG będzie Huawei Ascend G526 LTE. Ma więcej RAM'u , ma modem LTE. Pomimo iż nie jest to
    znany " na polskim rynku producent zapewniam że nie będziesz narzekał. A jeżeli nie chcesz "targować" się o kilka złotych to zaproponowałbym tobie lepsze rozwiązanie za 69 zł masz ofertę bez limitu , połączenia , smsy i 500 mb non stop

BYŁO pisać wcześniej LG L7 dostane pocztą już jutro, w Piątek 11.04.2014.

Mam już nowy smartfon LG Swift L7 II generacji w domu. Jednak już wystapił pierwszy problem. Dlaczego telefon przez kilka godzin używania pobrał mi aż 18 zł z karty ? Jak wyłaczyć to pobieranie pieniędzy ?