Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica EHK 2.834 nie działa piekarnik

06 Kwi 2014 12:22 6753 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam pytanie gdzie może być problem z moim piekarnikiem typ HK3102 jest to piekarnik do zabudowy Amica wraz ze sterowaniem płyty. Wyświetlacz działa prawidłowo po za tym nie dział nic nawet światełko w piekarniku. Po zastosowaniu mostka z foto piekarnik sprawia wrażenie sprawnego, ale nie daje temperatury.
  • Poziom 25  
    Sprawdź zabezpieczenie termiczne jest na ogól z tyłu piekarnika przymocowane do obudowy komory grzejnej i lub na górze. Wygląda jak mała kostka lub kapselek z dwoma przewodami.
  • Poziom 9  
    Kapselki czyli te wyłączniki sprawdzilem ale na zasadzie zwarcia kabelkow lub odpiecia ich z tego kapela i dalej cisza
  • Poziom 25  
    Możesz wrzucić fotki tych zabezpieczeń bo nie wiem czy mamy to samo na myśli.
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    viiking napisał:
    Możesz wrzucić fotki tych zabezpieczeń bo nie wiem czy mamy to samo na myśli.
    Amica EHK 2.834 nie działa piekarnik
    tak to wygląda u mnie są ogólnie 2sztuki
  • Poziom 25  
    Zabezpieczenia muszą być w stanie przewodzenia, czyli zawarte. Jeszcze jedno pytanie zegar masz ustawiony?
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    melon27
    Mam ten sam problem, pytanie do autora czy rozwiązał problem?
    W czym był problem i co trzeba wymienić?
  • Poziom 9  
    problem rozwiązany a mianowicie okazało się że piekarnik miał minimalne przebicie na obudowie kabelek z oświetlenia piekarnika był wypalony i przez to świrował zegar po wymianie kabelka wszystko ruszyło aha zapomniał bym dodać po tych manipulacjach piekarnik wskoczył w tryb DEMO trzeba pamiętać o wyłączeniu go .wszystkim dziękuję za pomoc