Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault master 2.5d '94 - zrywa się linka przy pompie wtryskowej od przyspiesz

06 Kwi 2014 13:21 1644 8
  • Poziom 7  
    witam! posiadam samochód renault master 2,5d 1994r. i mam taki problem że co założę nową linkę do przyspieszacza kąta wtrysku dla rozruchu zimnego silnika przy pompie wtryskowej za każdym razem linka się zrywa i gdy przytrzymam to cięgno ręką do którego zaczepia się linkę to tak drży że nie mogę utrzymać. Proszę o pomoc.POZDRAWIAM :!:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Linka już bardziej nie może być poluzowana,bo zabezpieczenie jest na końcu linki, a gdy się zerwie to samochód kopci jak jest zimny i jest słaby nie ma mocy.
  • Poziom 7  
    Też bym chciał wiedzieć jakim cudem się zrywa, a poduszki na silniku są dobre jeśli o tym mowa,i co mają do zrywania linki jak to urządzenie jest przy pompie wtryskowej(nie chodzi mi o linkę od dodawaniu gazu).
  • Poziom 7  
    Za każdym razem gdy wymienię na nową przejadę z 5 km i się zrywa po środku na strzępy tak jakby za bardzo szarpało to cięgno przy pompie do którego jest zaczepiona linka. Na zdjęciu jest na wprost pokazany przyspieszacz kąta wtrysku i z jego prawej strony w takiej gumowej osłonce harmonijce jest linka która się zrywa. POZDRAWIAM
  • Poziom 7  
    Witam! Chciał bym sprostować tą odpowiedz ,to zdjęcie które wstawiłem z pompą to nie jest od mojego samochodu to tylko przykład o co mi chodzi.