Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda FR-V(2006r)-CarProtect domykanie 4 szyb elektrycznych

wybitny2 06 Apr 2014 16:36 2829 0
    wybitny2
    Level 11  
    Posiadam samochód Honda FR-V 2006r 2.0 . Chce mieć domykanie szyb wiec zakupiłem CarProtect .Moduł jest uniwersalny (pasuje do każdego samochodu, sterowanie zarówno plusem i minusem). Szyby zamykane są kolejno, co zabezpiecza przed przeciążeniem.Założyłem kamerę cofania z monitorem w lusterku wstecznym , komfortowe kierunki i światła dzienne w osłonie od halogenów teraz tylko zostało domykanie szyb .Mam problem ze zlokalizowaniem przewodów w przełączniku
    na konsoli i czy mogę się podłączyć pod przełącznik na konsoli czy muszę puścić przewody do każdych drzwi osobno.Z tego co się dowiedziałem trzeba podpinać się pod drzwi każde osobno i trzeba zastosować przekaznik bo przeciążeniówka zacznie wariować i może być tak ze szyby nie będą się zasuwać całkowicie a szczególnie chodzi o szybę kierowcy . Jeśli kupie moduł i podłącze go napisze co i jak a tak nawiasem miałem zrezygnować bo balem się przeciążeniówki uszkodzenia jej ale dzięki przekaźnikowi można to wyeliminować a moduł sam nie jest taki drogi i można zaryzykować .
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki