Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LG 42LD650 brak sygnału

06 Kwi 2014 18:10 2472 10
  • Poziom 9  
    Witam
    posiadam telewizor LG 42LD650 i pojawił się problem - brak sygnału, telewizor ten ma wbudowany dekoder mpeg4, jest do niego podłączony kabel antenowy z jakiejś zbiorczej anteny na dachu i cały czas wszystko było dobrze, odbierane te 23 programy bezpłatne , aż do dzisiaj , kabel antenowy jest dobry, gdy podłącze ten kabel antenowy do dekodera ariva t650i , następnie od dekodera do tv kablem euro to programy są , co jest nie tak z tym tv , w czym tkwi problem , wejście antenowe w tv wygląda na dobre
  • Poziom 26  
    Próbowałeś wyszukać kanały od nowa ?
  • Poziom 9  
    próbowałem szukać od nowa i nic
  • Poziom 9  
    przeszukałem jeszcze raz i nic nie znalazło, to chyba jest coś z wejściem antenowym w tv jeśli przez dekoder tv działa, chyba to nie jest żadna poważna usterka ?
  • Poziom 26  
    Tego się dowiesz po diagnozie w serwisie. "Zdalnie" diagnozować się nie da.
  • Poziom 43  
    LXT napisał:
    No to TV wymaga naprawy.

Ty jesteś chyba jasnowidz co widzi koniec świata?
    Sprawdzić innym sprzętem czy jest to samo, sprawdzić TV na innej instalacji a potem ewentualnie szukać dalej.
  • Poziom 26  
    LeDy napisał:
    LXT napisał:
    No to TV wymaga naprawy.

Ty jesteś chyba jasnowidz co widzi koniec świata?
    Sprawdzić innym sprzętem czy jest to samo, sprawdzić TV na innej instalacji a potem ewentualnie szukać dalej.

Przecież napisał, że sprawdzał na Arivie więc chyba nie ja mam problemy z "widzeniem" ;)
  • Poziom 43  
    Ja ostatnio miałem przypadek, że dwa Samsungi na jednej instalacji i jeden działa a drugi nie. Winnym była instalacja a ten co działał był mniej wrażliwy, bardziej czuły?
  • Poziom 26  
    No fakt jak ma pecha i mu się "tępy" LG trafił, to i tak może być.
  • Poziom 9  
    witam
    był dziś facet do tego tv i stwierdził , że zepsuta jest płyta sygnałowa, ile mniej-więcej taka płyta może kosztować, lepiej chyba będzie zakupić dekoder , który jest lepszy:
    1. http://www.wiwa.info.pl/produkty/tunery-dvb-t/wiwa-hd-95-memo.html
    2. http://www.wiwa.info.pl/produkty/tunery-dvb-t/wiwa-hd-100-memo.html
    lub , może jakiś inny , który będzie miał te funkcję : MEMO CONTROL.