Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika

07 Kwi 2014 13:29 5580 15
 • Poziom 15  
  W elektronice tego odkurzacza wystrzelił kondensator oraz spalił się układ obok kondensatora. Umiejscowione są one w lewym górny rogu płytki. Potrzebuje ustalić te elementy. Jeżeli ktoś posiada takową płytkę proszę o informację bądź foto. Mogę też odkupić używana.
  Pozdrawiam.
  Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika
 • Poziom 15  
  Jedyna szansa na ustalenie tego elementu to porównanie z płytką sprawną lub innym uszkodzeniem. Mi się niestety nie udało, a nowa płytka jest za droga. Planowalem ją pominąć lub wstawić z boscha GAS 50 lub makita (kilka takich reanimowanych posiadam). Ale skończyło się na tym, że silnik zamontowałem w innym odkurzaczu, a karcher sobie leży i czeka. Jakby Tobie się coś udało to daj znać.
 • Poziom 9  
  Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika

  Nie wiem o który układ chodzi, prosiłbym o zakreślenie go na zdjęciu. Mam natomiast pytanie odnośnie tego, jak szukać części z poniższego zdjęcia, jest to stycznik? Pod głównym przyciskiem załączającym.
  Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika
  Nie wiem czy ma to znaczenie, ale dokładne oznaczenie mojego odkurzacza to NT 35/1 ECO Te
 • Poziom 9  
  Kolego bresland to co masz najprawdopodobniej jest zwykly przelacznik ktory zalancza w odkurzaczu trzepanie filtra automatyczne co 15 sekund.jezeli umiejscowiony jest pod wlacznik odkurzacza. Odnosnie zdjecia twojej plytki interesowaly by mnie trzy elementy ktore sie u mnie spalily i nie idzie ich zindentyfikowac ponizej zamieszczam zdjecie o ktore mi chodzi pozdrawiam

  Dodano po 29 [minuty]:

  Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika
 • Poziom 9  
  Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika Karcher Odkurzacz NT 35/1 ECO H - uszkodzona elektronika
  Nie wiem czy te zdjęcia coś wniosą, jeżeli miałbym coś pomierzyć, to potrzebowałbym dokładnych instrukcji - nie jestem elektronikiem.
 • Poziom 12  
  Ooo...dzięki wielkie ;)

  U mnie widać, że nie było toto (rezystor ?) wlutowane w te otworki tylko coś wlutowane w te pola pomiędzy nóżkami ;) po zrobieniu zwory solidnej powinno toto chyba ruszyć ;) ?

  A ma ktoś fotkę jak tam kable mają być wpięte? W moim ktoś grzebał i przerobił na normalne włączanie bez podłączania elektronarzędzi...gniazdko odłączone od elektroniki.
 • Poziom 15  
  Dawno tu nie zaglądałem, a tu proszę prawie wszystko co potrzebowałem.

  Możecie sprecyzować co to za elementy na zdjęciu?
  - toto, te rureczki, jakaś rezystancja?
  - i tamto też, ten element na lewo od kondensatora.
 • Specjalista AGD
  Rureczki to diody, a na lewo od kondensatora bez oznaczeń trudno powiedzieć, jaki masz problem ?
 • Poziom 2  
  mam płytkę od Karcher NT35/1 Tact, jak ktoś potrzebuje to pisać
 • Poziom 1  
  Witam. Mam uszkodzoną płytke w odkurzaczu karcher Nt 35/1 tact te.
  Chętnie odkupię od kogoś sprawną razem z regulatorem obrotów. Prosze pisac