Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brigss&stratton 500 series - nierówna praca nie wchodzi na obroty

07 Kwi 2014 18:05 5862 6
  • Poziom 9  
    Silnik jak w temacie . Odpala ale nie wchodzi na obroty, nierówno pracuje "kicha prycha" wymieniałem membrany , klin na kole w porządku, sprężynki ok. Odkręciłem głowice, jest w stanie jak na foto, może ktoś podpowiedzieć czy cylinder jest ok, lub zasugerować co jeszcze może być z tym silnikiem.
    Silnik w kosiarce ma dwa lata, kosiarka mało użytkowana. brigss&stratton 500 series - nierówna praca nie wchodzi na obroty
  • Poziom 11  
    cylinder wygląda jakby rzadko miał świeży olej. Sprawdź szczelność połączenia gaźnika z głowicą (psiknij WD40 na kolektor ssący podczas pracy na jałowych obrotach. Gdy silnik przyspieszy, to masz przyczynę). Wymień filtr powietrza bo jak znam życie to nie jest pierwszej młodości ani czystości.
  • Poziom 9  
    Ta kosiarka ma 3 lata a olej z uwagi na fakt, iż mam bardzo mało koszenia wymieniałem 1 w roku przed pierwszym koszeniem. połączenie gaźnika jest ok, wymieniłem po raz drugi membrany ale nic dalej to nie dało, zauważyłem, iż kosiarka kopci na czarno, więc problem jest chyba z gaźnikiem więc będe szedł w tym kierunku. Po św, zabieram się za kosiarkę bo sezon tuż tuż.
  • Poziom 11  
    czyli spala olej. Wygląda że pierścienie ma już zużyte lub zapieczone.
  • Poziom 10  
    masz za bogatą mieszankę, wyjmij na chwilę filtr powietrza lub sprawdź dlaczego gaźnik daje za dużo paliwa.
  • Poziom 10  
    po samym zdjęciu ciężko jest to stwierdzić, jakby spalał olej to główka tłoka byłaby czarna od nagaru tak samo jak oba zawory, poza tym leciałby biały dymek z wydechu.
    MikroG zrób jak mówiłem, wyjmij filtr powietrza i odpal kosiarke, zobacz czy jest poprawa, jak nie będzie to może filterek w zbiorniczku paliwa jest zasyfiony, a może wężyk jest sparciały i zaciąga lewe paliwo. Jeśli to nie pomoże to raczej raczej coś jest nie tak z gaźnikiem.