Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPHONE 3G - po wymazaniu danych wisi na jabłku.

08 Kwi 2014 10:56 2022 10
 • Poziom 21  
  Witam, dokładnie jak w temacie po wymazaniu danych zresetował się i wisi na logo czyli jabłku. Odtwarzanie nie pomaga gdyż po tym error 1015 i nie można wyjść z trybu awaryjnego. Próbowałem wgrać 4.1 przez tryb DFU i również error 1015 i wisi w trybie awaryjnym (pokazuje się ikona kabelka na ekranie) zrobiłem custom ale nie przyjmuje wywala się od razu na początku. W tiny próbowałem zrobić exit recovery ale nie pomaga. W Redsnow fix recovery też nie pomaga. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić z tym bobem.
 • Poziom 37  
  Po pierwsze stary itunes, po drugie custom 4.2.1 chyba że masz 3gs to custom 4.1, potem odtwarzanie przez itunes zrobionym customem ale nie w trybie DFU tylko w trybie PWNED DFU. I tyle właściwie. Wszystko przejdzie jak ręką odjął.
 • Poziom 21  
  Musi być stary itunes koniecznie ....?
 • Poziom 37  
  Musi bo na nowych żaden custom nie idzie.
 • Poziom 21  
  ale jak daje itunsa starszego to wywala mi ze nie można się połączyć z serwerem uaktualnień i dupa nic nie zrobię. A na nowym ciągle error 1600 tylko na customie .

  Dodano po 3 [godziny] 51 [minuty]:

  Jest opcja żeby postawić 3g na nogi ??? dodam że miał on JB wcześniej. Różne próby podejmowałem przez cały dzień - custom był z active i bez active system 4.1 oraz 4.2.1 wprowadzony w pwned dfu , na dwóch komputerach non stoper mam od razu na początku błąd 1600 przy próbie wgrania custom i błąd1015 przy próbie wgrania stock. W 3gs wystarczyło wrzucić 4,1 a w tym 3g to nie wiem 2 dzień poświęcam i nadal SHIT
 • Pomocny post
  Poziom 28  
  Bez roznicy czy telefon jest dzialajacy czy tez nie ( wazne any w dfu wszedl ), podlacz do redsn0w w wersji 14b2 i zrob downgrade from ipad baseband wybierajac wczesniej w select ipsw soft, ktory masz zainstalowany obecnie w telefonie. Nastepnie podpinasz pod najnowsze itunes i robisz mu normalne restore rowniez z dfu.

  Telefon powinien wstac pod tym zabiegu.
 • Poziom 21  
  Właśnie tak próbowałem zrobić tylko na najnowszym redsn0w. mam już 14b2 ale problem kolejny w tym iż ciągle mam WTF MODE, odłączam baterie czekam podpinam i iReb wprowadzam w DFU a mimo to mam nadal po podpięciu do redsn0w tryb WTF

  Dodano po 25 [minuty]:

  Ok mam TRYB DFU . w redsn0w podaję ipsw robi mi plik NO_BB_iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore
  po czym chciałem zrobić downgrade wywalał ze nie obsługiwany 3g
  pobrałem 14b1 i teraz poszedł idzie downgrade - już jest jakaś reakcja.
  Analogicznie powinien wstać tak jak pisałeś po restore .
  napisze czy się udało.
 • Poziom 28  
  Po co chcesz pomocy na forum skoro odstawiasz swoja robote znowu? Zrob to co napisalem a nie kombinujesz po swojemu... Dlaczego uzywasz w ogole ireba? Power i home Ci nie dzialaja w telefonie? WTF to pwned dfu w ktore Ci ireb wprowadza. Uzyj rak i fizycznych klawiszy do normalnego DFU. Uzywaj oryginalnego firmware a nie juz ugotowanego ( bez BB ).
 • Poziom 21  
  @mefistofilos Twoja podpowiedz spowodowała że naprawiłem to wciągu godziny niecałej, więc wielkie dzięki. i dla innych informacja ważna, że robimy to na redsn0w 14b1 tak jak kolega opisał wyżej.

  Dodano po 4 [minuty]:

  Robiłem tak jak pisałeś ale na 14b2 jak podawałem ipsw to on z automatu robił mi custom.
  natomiast na 14b1 podałem ipsw i mogłem wrócić z BB. Na WTF nie chciał robić redsn0w wywalał się, dlatego po odpięciu płyty z baterii i wprowadzenie iReb w DFU dało efekt że rens0w zaczoł robić downgarde .
 • Poziom 28  
  Bo wybierales opcje CUSTOM ipsw zamiast SELECT ipsw. Dlatego odrazu gotowal Ci soft bez BB.
  IPHONE 3G - po wymazaniu danych wisi na jabłku.
 • Poziom 21  
  Heh... możliwe że po 3 dniach widziałem już to co chciałem widzieć. Mimo to Twoja pomoc była krótka zwięzła a przede wszystkim bardzo przydatna, Generalnie sam już o tym myślałem jak tylko zacząłem go robić brakowało mi tylko tej podpowiedzi że to ma być 14b2 14b1 tez może być. dzięki