Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co sie dzieje ze skopiowanym plikiem

08 Kwi 2014 17:06 726 6
  • Poziom 8  
    Witajcie. Tak jak w temacie pytam sie co sie dzieje ze skopiowanym plikiem.? Nagle mnie tak zastanowiło. Klikam jakis plik "ppm" kopiuj plik z którego wykonałem kopie usuwam. I ten skopiowany wklejam gdzies. No dobra... Ale to w takim razie gdzie trafia aktualnie skopiowany plik jak plik podstawowy jest juz skasowany? A ja mimo to moge bez problemu go wkleic. Jesli ktos by znał odpowiedz bardzo prosze o pomoc.
  • Poziom 43  
    Nie da się tak zrobić.
  • Poziom 43  
    Usunąć po poleceniu kopiuj się da, ale potem z wklejeniem będzie kłopot, bo to co schowek "pamięta" jako ścieżkę nie jest aktualne (brakuje źródła, do którego się "zapis" w schowku odwołuje).
  • Poziom 8  
    Dziękuje za odpowiedz. Jednakze nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie, mianowicie czy da sie odczytac pliki ze schowka bez pomocy programu słuzacego do tego? Chodzi mi o to czy schowek to poprostu jakis folder badz katalog w ktorym dane pliki laduja jak tak to gdzie on sie znajduje ? Albo jak jest np z tekstem. Gdy takowy skopiujemy np z notatnika, notatnik zamkniemy bez zapisywania , to tekst mozna potem wkleic. Jak to jest?
  • Poziom 43  
    WindowsXP: Start->Uruchom, wpisz clipbrd i [Enter]
  • Poziom 8  
    Dziękuje bardzo.