Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e38 730 - nie działa centralny sterowanie nawiewami i oświetlenie

aro862 08 Kwi 2014 23:43 1989 3
  • #1 08 Kwi 2014 23:43
    aro862
    Poziom 8  

Witam, jak w temacie mam problem z moim BMW auto stało 7 dni i nikt do niego nie zaglądał po 7 dniach próbowałem uruchomić auto ale problem zaczął się od wejścia na dzień dobry centralny nie otworzył drzwi więc otworzyłem kluczykiem, następnie kluczykiem otworzyłem bagażnik żeby dostać się do akumulatora po naładowaniu akumulatora przestały działać: domykanie bagażnika, centralny zamek ( drzwi kierowcy są otwarte i teraz nie można ich nawet kluchem zakluczyć) oświetlenie wewnątrz auta, panel sterowana ogrzewania. Reszta wszystko działa sprawdziłem bezpieczniki w bagażniku i pod maską. Proszę o jakąś rade co jeszcze można sprawdzić, zrobić. Pozdrawiam

0 3
  • #2 09 Kwi 2014 02:15
    szymon198312
    Poziom 30  

W nowszych autach znajduje się tzw moduł komfortu. Spotkałem się z tym przypadkiem z poprzedniku twojego modelu. Najpierw drzwi otwierały się po dwukrotnym przekręceniu kluczem, a później można nie można było wcale otworzyć. Klucz się kręcił, ale reakcji żadnej. Co do panelu klimatyzacji to nie przypominam sobie aby też nie działał. Szyby domyka po dłuższym przytrzymaniu przekręconego klucza? Poszukaj jeszcze w przekaźnikach i może połączenie wiązki drzwi ze słupkiem. Może to głupie, ale nie jednemu gdzieś tam w garażu jakieś gryzonie kable pogryzły przy kilkudniowym postoju.

0
  • #3 09 Kwi 2014 13:07
    andrzej20001
    Poziom 43  

Sprawdź bezpieczniki i przekaźniki pod nogami/fotelem pasażera. W bagażniku te przy akumulatorze i za boczkiem tapicerki ok?

1
  • #4 10 Kwi 2014 19:01
    aro862
    Poziom 8  

Sprawdziłem przekaźniki i bezpieczniki do modułu komfortu prąd dochodzi i na niektóre elementy wychodzi brak pomysłów co tam jeszcze może być

0