Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook Express naprawa 2GB pliku dbx

sred 09 Kwi 2014 07:21 2970 6
  • #1 09 Kwi 2014 07:21
    sred
    Poziom 18  

1. Czy jest jakiś program który naprawi 2Gb plik .dbx w któym OE przestał widzieć maile?

Wszystkie programy które na razie testowałem, odzyskują tylko maile z tego pliku dbx a nie o to mi chodzi.

2. Jeśli nie ma programu który naprawi/zrobi działającą kopię tego dbx, to który z programów odzyskuje maile z nazwami?

Te co widziałem i działały to odzyskiwały maile do plików numerXX.eml czyli bez sensu przy tysiącach maili.

Jak nie ma bezpłatnego softu to proszę o wskazanie płatnego, który najlepiej działa jak w pkt 1.

0 6
  • #5 09 Kwi 2014 11:02
    sred
    Poziom 18  

Zapewne tak się skończy, ale nie szkodziło zapytać o darmowy. ;-)

Pozdrawiam

Dodano po 10 [minuty]:

Przetestowałem, OE-Mail Recovery z linku widzi tylko 749 e-maili (zawsze coś),
    a jest ich >1100.

EasyOutlookExpressRecovery widzi 1120, czyli chyba? wszystkie, ale wiadomo bez SN nic nie odzyska...

0
  • #6 09 Kwi 2014 11:23
    iagre
    Poziom 35  

Do TotalCommandera jest dostępny plugin do obsługi plików DBX. Dzięki niemu możesz wydobyć z nich pliki EML (pojedyncze maile), i później je zaimportować do nowo utworzonego pliku DBX. Oczywiście przy importowaniu plików EML do „nowego” pliku DBX powinieneś dopilnować żeby nie przekroczył on 2 GB - podzielić wszystko na kilka mniejszych folderów.

P.S.:
    Zainstaluj sobie OEPT ze strony http://www.grzegorz.net/oe/ - to poprawia niektóre błędy i niedoskonałości OE.

0
  • #7 09 Kwi 2014 13:39
    sred
    Poziom 18  

Niestety ta wtyczka do TC widzi maile tylko w poprawnych plikach .dbx...
    ;-(

0