Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor LG 47LA660S czy Samsung UE46F6770?

09 Kwi 2014 09:35 2715 16
  • Poziom 8  
    Panowie i Panie!

Myślałem, że to sprawa prosta i oczywista.. jedna marka kosi innych i po problemie.. a Tu jednak nie.. Powiem co mi potrzeba.
    1. Lubię sobie czasem jakiegoś DIVXa zapodać z napisami polskimi
    2. Lubię sobie czasem odpalić jakiś filmik np z pendrive'a
    3. Liczy się dla mnie jakość obrazu (ale bez przesady oczywiście) - póki co na pewno będę miał naziemną plus raczej jakąś cyfrową .. hmm.. nie wiem którą może N?
    Tyle.. nie jestem jakiś MEGA MANIAKIEM czy gościem, który kupuje TV bo nie wiem ma FONTANE czy umie gotować :)
    Salon jest dość duży, mniej więcej odległość od TV to jakieś 4m może troszkę więcej o malutki "haczyk". Podobno LG czyta wszystkie formaty dlatego myślałem, że już wybrałem.. Za te telewizory wychodzi do 3tys i tyle chce dać. Kumpel ma Samsunga i podoba mi się w nim ta funkcja połączenia z komputerem, że można sobie oglądać z dysku wszystko - jak mówiłem - lubię DIVX. Później się okazało, że okulary z bateriami są lepsze i nie takie drogie jak mówią.. To wybrałem Samsunga.. wszedłem na forum z podobnym tematem i .. nagle zeszło na Panasonica :) No ludzie :) Kto mi coś konkretnie doradzi.. Nie ukrywam, że miałem kiedyś słabość do Panasa ale tu nie o to chodzi :) Liczę na Was i dziękuje z góry za pomoc!
  • Poziom 30  
    O jakim modelu Panasonica mówisz?
  • Poziom 8  
    Panasonic Ft60 czy DT60.. oszaleć można :)
  • sprzedawca - konsultant
    Panasonic będzie miał lepsze odwzorowanie kolorów nawet bez kalibracji obrazu.
    Będzie obraz lepiej przeskalowany , nawet przy słabszym bitrate.
    Panasonic czyta wszystko - wiec bez obaw.
    Będzie miał lepszy dźwięk.

Nie wiem tylko czy dostaniesz go w tej cenie.
  • Poziom 13  
    Jeżeli mówimy o modelach 47 panasonica calowych to 3000 zł będzie za mało na zakup nowego modelu. Może przy jakimś dużym szczęściu udałoby sie znaleźć jakąś używkę w tej cenie.
  • Poziom 13  
    Ale to jest Et a nie FT czy DT
  • Poziom 8  
    Czyli co panowie? Panasonic bez konkurencyjny? Wiem, że tamte mają jakieś tunery satelitarne wbudowane... ma to jakiś sens? A czym te Panasy się różnią? Kto z Was ma takie w domu? Jakie wady mają?

Dodano po 3 [godziny] 36 [minuty]:

No faktycznie nie ma szans na tą cenę.. źle patrzyłem bo na 42 cale.. To odpada.. to w takim razie co z tego lepsze LG czy SAMSUNG i czy to są te właściwe modele?
  • Poziom 8  
    Tylko LOCOLOCO ja albo LG albo SAMSUNG albo PANASONIC.. inne firmy nie biorę pod uwagę.. bo różne rzeczy czytałem.. co Ty radzisz?
    Sprawdzam wszystkie modele wszystkich firm po kolei i w klasach wielkości i cenowych są różni liderzy. Jeśli masz tylko zaufanie do tych firm to oczywiście Twój wybór.
    Z tych co podałeś wybrałbym Samsunga F6770.

Nowe modele Panasonica serii AS 650 będą na dniach...
  • Poziom 8  
    Podobno w ciągu 3 tygodni mają wejść nowe telewizory Samsung z serii H czyli np UE wielkość H .. wiecie coś na ten temat?
    A kiedy planujesz zakup ?
  • Poziom 8  
    Wiesz co LocoLoco - wykańczam dom i nie spieszy mi się aż tak bardzo.. jakby trzeba było kupić mogę już.. a jak nie trzeba to mogę nawet w lipcu czy sierpniu. Zależy ile zejdzie z wykończeniem
    To zdecydowanie zaczekaj...
  • Poziom 8  
    TO w takim razie czekam :) Dziękuje za porady - szczególnie Tobie LocoLoco :) Miłego dnia
    Będzie wysyp nowych telewizorów, jest lato - więc i ceny się zmienią.
    I będą nowe extra model.
    Miłego Dnia.