Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPad 16gb - Co i jak z tym zrobić??

Sebolek_R 09 Kwi 2014 12:07 792 0
    Sebolek_R
    Poziom 9  
    Witam Przepraszam jeśli pisze w złym temacie ale tu mi to najbardziej pasuje. Ostatnio dostałem iPada 16gb, pomyślałem sobie świetna sprawa (tym bardziej ze zamieniłem go za zwykłego tableta z dopłatą) ale doszedłem do wniosku ze to jest jakiś badziew nic na nim nie działa jedynie mp3 :/ chce wgrać na niego film (bajkę dla syna) to mam komunikat ze urządzenie nie obługuje tego formatu muszę przerabiać na mp4 (wyczytałem o tym w necie), w app store wiekszość plików płatne, widze ze na torrentach sa jkieś gry i inne ale jak je wgrać na ipada ?

Jestem kompletnym laikiem, miałem tablet (apollo) w domu i tam wszystko działo myślałem ze zamiana go na tego ipada to świetna sprawa ale masakra... czytałem troszko w necie ale też porozciepywane te tematy może ktoś mi jasno wyjaśnić co i jak zrobić z tym ipadem by był bardziej funkcjonalny dla mojego syna, jakieś bajki, proste gierki ?? (czytałem coś o jakims jailbreak czy jakoś tak ale kompletnie nie kumam o co chodzi )

ahaa i jeszcze jedno jak go dostałem to działała na nim poprawnie telewizja internetowa (weeb.tv) teraz niestety przestała :/ czarny ekran i tyle jedynie youtube działa poprawnie ale jak Synek ogląda tam bajki (myszka miki albo spangbobe) to wiadomo czasami wbije sie jakaś inna z listy i juz nerwy :/