Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 225 - niedrogi telefon komórkowy z dużym ekranem i fizyczną klawiaturą

pseven 09 Kwi 2014 12:12 9600 2
  • Nokia 225 - niedrogi telefon komórkowy z dużym ekranem i fizyczną klawiaturąPrzedstawiciele fińskiego koncernu NOKIA zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu telefonu komórkowego klasy feature phone oznaczonego symbolem 225.

Nokia 225 zamknięta została w obudowie typu candybar z fizyczną klawiaturą alfanumeryczną. Konstrukcja aparatu oparta została o ekran typu TN o przekątnej 2,8" i rozdzielczości 320 x 240 pikseli.

Telefon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego NOKIA OS w wersji S30.

Model 225 wyposażony został m.in. w: Bluetooth 3.0, gniazdo microUSB 2.0, gniazdo karty pamięci microSDHC, wyjście słuchawkowe, tuner FM, oraz kamerę o rozdzielczości 2Mpix.

Wymiary i waga aparatu wynoszą odpowiednio: 124 x 55,5 x 10,4 mm i 99,8 gramów. Urządzenie zasila wymienny akumulator typu BL-4UL o pojemności 1200 mAh, który według producenta pozwala na 21 godzin rozmów lub 49 godzin odtwarzania muzyki i 864 godziny pracy w trybie oczekiwania.

Nokia 225 do sprzedaży trafić ma w 3-cim kwartale 2014 roku w cenie wynoszącej niecałe 40 euro (ok. 165 zł). Urządzenie dostępne będzie w 5 wariantach kolorystycznych, w tym: białym, czarnym, pomarańczowym, zielonym i żółtym.

Źródło:
    http://www.gsmarena.com/nokia_225_and_225_dual_sim_unveiled_to_cost__euro40-news-8255.php

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
    Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
    pseven napisał 8646 postów o ocenie 1726, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
    Guti1989
    Poziom 10  
    Witam, zakupiłem ten telefon parę dni temu i pierwsze co zauważyłem to straszne wolne pisanie smsów podobno jest problem z oprogramowaniem, a microsoft nie śpieszy sie z wypuszczeniem aktualizacji która by to poprawiła, potem jest problem ze znakami podczas pytania smsów, zaznaczone są znaki uproszczone a dalej wyświetlają ą ę itd. Brak możliwośći uporządkowania po swojemu ikonek w menu. Blokada klawiatury też jakaś masakra, żeby odblokować wystarczy raz nacisnąć jeden przycisk, czyli duże prawdopodobieństwo niepotrzebnego odblokowania telefonu w kieszeni. Głośność i zciszanie po naciśnięciu czerwonej słuchawki , przypadkowo można ściszyć i wtedy automatycznie śię ścisza dzwonek w danym profilu który jest ustawiony. Odtwarzanie muzyki, ogólnie jest w porządku dopóki danej mp3 nie ustawisz jako dzwonek wtedy dana piosenka strasznie charczy tak jakby dzwonek leciał z innego głośnika a mp3 puszczone w odtwarzaczu z innego , nie wiem o co z tym chodzi :P Ogólnie telefon Prosty w obsłudze , Jedyny wielki minus tj te pisanie smsów ale miejmy nadzieję że będzie w końcu jakaś aktualizacja :) Jakby ktoś miał jakieś porady co do tego pisania smsów to proszę mi napisać :)
    pseven
    Tłumacz Redaktor
    Guti1989 napisał:
    Witam, zakupiłem ten telefon parę dni temu i pierwsze co zauważyłem to straszne wolne pisanie smsów podobno jest problem z oprogramowaniem, a microsoft nie śpieszy sie z wypuszczeniem aktualizacji która by to poprawiła, potem jest problem ze znakami podczas pytania smsów, zaznaczone są znaki uproszczone a dalej wyświetlają ą ę itd. Brak możliwośći uporządkowania po swojemu ikonek w menu. Blokada klawiatury też jakaś masakra, żeby odblokować wystarczy raz nacisnąć jeden przycisk, czyli duże prawdopodobieństwo niepotrzebnego odblokowania telefonu w kieszeni. Głośność i zciszanie po naciśnięciu czerwonej słuchawki , przypadkowo można ściszyć i wtedy automatycznie śię ścisza dzwonek w danym profilu który jest ustawiony. Odtwarzanie muzyki, ogólnie jest w porządku dopóki danej mp3 nie ustawisz jako dzwonek wtedy dana piosenka strasznie charczy tak jakby dzwonek leciał z innego głośnika a mp3 puszczone w odtwarzaczu z innego , nie wiem o co z tym chodzi :P Ogólnie telefon Prosty w obsłudze , Jedyny wielki minus tj te pisanie smsów ale miejmy nadzieję że będzie w końcu jakaś aktualizacja :) Jakby ktoś miał jakieś porady co do tego pisania smsów to proszę mi napisać :)

O to najlepiej zapytać na odpowiednim dziale forum.