Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana głowicy (PF-03) na używaną Canon IPF-710

09 Kwi 2014 13:17 2655 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z ploterem Canona, konkretnie modelem IPF710. Do niedawna ploter chodził bez zastrzeżeń ale jakiś czas temu zaczeły się problemy. Skończyło się naprawą płyty głównej i wymianą głowicy. Niestety w po tym wszystkim okazało się, że nie przyniosło to efektów. Moje pytanie brzmi czy taka głowica nadaje się jeszcze do odsprzedazy, poza tym że została wymieniona i zalana atramentem nie była używana. Fachura od "naprawy" twierdzi, że głowica się programuje na dany egzemplarz plotera i nie można jej użyć już w innym, co wydaje mi się raczej niedorzeczne. Z postów na forum wielokrotnie wyczytywałem, by sprawdzać głowice z jednego plotera w drugim, dlatego podejrzewam, że taka wymiana na używaną głowice jest możliwa. Ale chciał bym się naprzód upewnić żeby uniknąć w przyszłości kłopotów. Model głowicy to PF-03
  • Poziom 2  
    Przeczytałem ale nie dopatrzyłem się tam odpowiedzi, czy moją głowicę da się używać w innym ploterze. Jest tam wzmianka by sprawdzić głowicę w inny ploterze ale czy to zadziała, tego już nikt nie komentuje.