Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program Zwalniający Ściąganie z P2P ??

10 Kwi 2005 11:45 1032 8
  • Poziom 15  
    Hey !!! Szukam programu który zwalnia ściąganie z p2p .Dokładnie chodzi o taką funkcję jak we flashgecie żę moge sobie ustawić np na 30 kb/s i więcej mi nie ciągnie .Czy jest taki program ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    A jakiego p2p uzywasz? Muł ma ograniczanie
  • Poziom 15  
    Używam kilku programów. Ale chodzi mi o program który zainstaluje i bedzie mi zwalniał odrazu wszystkie programy.
  • Poziom 35  
    SUCHAR125 napisał:
    Używam kilku programów. Ale chodzi mi o program który zainstaluje i bedzie mi zwalniał odrazu wszystkie programy.

Uzywasz w tym samym czasie kilku?????
    Równocześnie chodzi muł, osioł, torent, gnutella itp. itd. ????
    Jaką masz przepustowośc do uploadu na swoim łączu?
  • Poziom 21  
    SUCHAR125 napisał:
    Hey !!! Szukam programu który zwalnia ściąganie z p2p .Dokładnie chodzi o taką funkcję jak we flashgecie żę moge sobie ustawić np na 30 kb/s i więcej mi nie ciągnie .Czy jest taki program ??

Twój problem rozwiązuje całkowicie netlimiter lub DU Super Controler.
    Polecam ten drugi, bo chyba z netlimiterem mialem jakieś problemy.
    Supr Controlera można pobrać stąd:
    http://www.idg.pl/news/65111.html

Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    jareks91 napisał:
    SUCHAR125 napisał:

Twój problem rozwiązuje całkowicie netlimiter lub DU Super Controler.
    Polecam ten drugi, bo chyba z netlimiterem mialem jakieś problemy.
    Supr Controlera można pobrać stąd:
    http://www.idg.pl/news/65111.html

Pozdrawiam

No nie wiem czy rozwiązuje. Czytałeś uważnie????
    Tu chodzi o ograniczenie p2p, a Ty ograniczasz cały net ;)
  • Poziom 14  
    A tak w ogóle to możesz zamiast używać kilku programów do p2p lepiej zainstalować jakiegoś multiklienta (np. mldonkey - obsługuje Overnet, Bittorrenta, Gnutellę , Gnutellę2, Fasttracka (Kazaa, Imesh, Grobster), Soulseeka,i Direct-Connecta, oraz Opennap). Jest to efektywniejsze jeśli chodzi o wykorzystanie zasobów systemowych i można ustalić wspólne limity. Zdaje się że jest wersja mldonkey-a dla windows ale może się on wydawać trochę dziwny dla ludzi przyzwyczajonych do okienek (konfiguracja w plikach tekstowych, obsługa przez telnet, brak GUI, ew. GUI w osobnym programie, itd.). Tutaj jest strona o konfiguracji mldonkey-a pod linuxa ale jeśli się nie chcesz w to bawić to lepiej znaleźć jakiegoś bradziej przystępnego multiklienta.
  • Poziom 21  
    childmaker napisał:

No nie wiem czy rozwiązuje. Czytałeś uważnie????
    Tu chodzi o ograniczenie p2p, a Ty ograniczasz cały net ;)

Czy używałeś jeden z powyższych programów o których pisze?? Z tego co piszesz to nie, a skoro nie, to nie wporowadzaj ludzi w błąd. Ja używam DU super Controlera i on NIE OGRANICZA CAŁEGO NETU!!!!!! dzieki temu programowi możesz nałożyć limit uploadu i downloadu NA POSZCZEGOŁNY PROGRAM!! I to nie tylko na programy P2P ale na wszsytkie programy którę korzystają z internetu!!.
    Zainstaluj, zobacz jak wygląda, bo napewno ci sie spodoba!! Co wiecej możesz nakłądać limity na różne pliki które ściągasz z P2P. Ściagaj ten program i sprawa zalatwion!! Jest uniwersalny. Do ideału brakuje mu tylko priorytetowania, ale ty chcesz ręcznie to ustawić, wiec wsyzstko gra :)
  • Poziom 15  
    Dzięki :)