Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka,whirlpool,859377249020 -

miciuś 09 Kwi 2014 17:01 651 4
  • #1 09 Kwi 2014 17:01
    miciuś
    Poziom 2  

Witam, mam pytanie na temat pralki whirlpool, model 859377249020, typ 341250035224. Na koniec cyklu prania pralka się nie wyłącza i na wyświetlaczu jest End, pali się dioda od prędkości wirowania i dioda start. Na początku pralka się po kilku minutach wyłączała, lecz od jakiegoś czasu po cyklu prania świecą się diody do momentu wyłączenia pralki na 0. Proszę o odpowiedź.

0 4
  • #2 09 Kwi 2014 17:31
    konstruktortrxcb4
    Poziom 14  

Witam.Kolega podał za mało informacji.Mam na myśli ile lat ma ta pralka.Domyślam się,że jest prawdopodobnie po gwarancji?

Moderowany przez mrhari:

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

0
  • #3 09 Kwi 2014 17:43
    miciuś
    Poziom 2  

Pralka jest na gwarancji, kupiona w styczniu 2013 r. Jest na gwarancji, zgłoszona do serwisu. I gdy podane zostało, że się nie wyłącza, to usłyszałem, że ,, To taki typ pralki". Dodam, że w dokumentacji nie ma nic o tym, zaś na początku się wyłączała.

0
  • #4 09 Kwi 2014 18:44
    domacik
    Specjalista AGD

konstruktortrxcb4 napisał:
    Witam.Kolega podał za mało informacji.Mam na myśli ile lat ma ta pralka.Domyślam się,że jest prawdopodobnie po gwarancji?

Nie wiesz, nie znasz się, to nie pisz. Tak najprościej. Punkty możesz uzyskać wykazując się wiedzą. A tej, w tym temacie, nie posiadasz.

miciuś napisał:
    Pralka jest na gwarancji, kupiona w styczniu 2013 r. Jest na gwarancji, zgłoszona do serwisu. I gdy podane zostało, że się nie wyłącza, to usłyszałem, że ,, To taki typ pralki". Dodam, że w dokumentacji nie ma nic o tym, zaś na początku się wyłączała.

Zmień serwis. Ten jest małoogarnięty. Chociaż wątpię, żeby tak stwierdził, że "ten typ tak ma".

miciuś napisał:
    Na koniec cyklu prania pralka się nie wyłącza i na wyświetlaczu jest End, pali się dioda od prędkości wirowania i dioda start. Na początku pralka się po kilku minutach wyłączała, lecz od jakiegoś czasu po cyklu prania świecą się diody do momentu wyłączenia pralki na 0.

Bo pralka jest ewidentnie zepsuta.

0
  • #5 09 Kwi 2014 18:58
    miciuś
    Poziom 2  

To co zrobić, skoro serwis twierdzi, że to taki typ? Wychodzi na to, że należy podać serwisantowi dokładną nazwę usterki. Dziękuję za odpowiedz.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo