Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta MID08S - Nie chce wejść w tryb recovery

10 Kwi 2014 15:28 4851 4
  • Poziom 11  
    A ja mam takie może głupie pytanie i z góry proszę mnie za to nie banować. Mam Mantę MID08S i za nic nie chce franca wejść w tryb recovery. Robię wszystko, jak w znalezionych tutorialach i nic. Na chwilę słychać na komputerze, że załapała i zaraz następuje dźwięk, tak jakby ktoś wyłączył urządzenie USB z portu. Dodam, że tablet zawiesił się na logo Manty i dalej po różnych perswazjach nie chce ruszyć. Trafił do mnie z zablokowanym dostępem za pomocą email/hasło (po nieudanych próbach odblokowania symbolem) i narobiłem sobie brudu. Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 11  
    Kolego, problem nie polega na tym, że ja nie wiem co mam zrobić tylko, że tablet wchodzi w tryb recovery i natychmiast z niego wychodzi, widać to w menadżerze urządzeń systemu. Widać zainstalowane urządzenie i po chwili samo znika.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Jeśli nie będzie się dało inaczej, możesz wgrać system od nowa z karty pamięci za pomocą PhoenixCard. Znajdujesz system oryginalny. Robisz według poradnika i odblokowany masz. Działa także jak ktoś zapomni hasła do gmaila i ma po blokowane wzory.