Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Elita Mini - opinie

kylo1 10 Kwi 2005 13:34 1593 5
  • #1 10 Kwi 2005 13:34
    kylo1
    Poziom 11  

Zastanawiam się nad kupnem takiego alarmu i chciałbym się dowiedzieć czy miał ktoś do czynienia z takim alarmem jak działa i czy nie ma z nim żadnych problemów montażowych i eksploatacyjnych. Proszę o opinię z góry dziękuję.

0 5
  • #3 10 Kwi 2005 15:23
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Przez ostatni rok zamontowałem w swoim warsztacie ponad 400 szt. tego alarmu (poprzednia nazwa CODEperfect), na centralkę nie miałem ani jednej reklamacji. Alarm w 100% bezawaryjny, "pancerne" ploty.
    Ja gorąco polecam.

Pozdo Michał

0
  • #4 08 Maj 2005 00:04
    mack23
    Poziom 17  

Do carrier: czy ten alarm (w wersji PRO) ma sterowanie kanałem dodatkowym? o co chodzi z tym:
    "zmienny kod PIN awaryjnego wyłączenia" tak zareklamował sprzedający.
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50464501
    potrzebuje dodatkowy kanał, bo chce zabezpieczyć maske auta przed otwarciem (siłownik), tak żeby tylko z pilota szło.(ewentualnie jakiś ukryty włącznik jakby alarm sie zepsół) pozdro

0
  • #5 08 Maj 2005 11:30
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

mack23 napisał:
    Do carrier: czy ten alarm (w wersji PRO) ma sterowanie kanałem dodatkowym? o co chodzi z tym:
    "zmienny kod PIN awaryjnego wyłączenia" tak zareklamował sprzedający.
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50464501
    potrzebuje dodatkowy kanał, bo chce zabezpieczyć maske auta przed otwarciem (siłownik), tak żeby tylko z pilota szło.(ewentualnie jakiś ukryty włącznik jakby alarm się zepsół) pozdro

zmienny kod PIN awaryjnego wyłączenia = gdy zgubisz piloty zniszczysz je czy coś się zepsuje za pomocą 4 cyfrowego PINcodu mozna wyłaczyć uzbrojony alarm (sekwencja błyśnięć LED i załączeńa zapłonu), alarm ma fabrycznie przypisany numer PIN który można zmienić na dowolne 4 cyfry.

0
  • #6 05 Lip 2005 23:02
    mack23
    Poziom 17  

Kupiłem wersje Elita Pro. Jest z nim instrukcja ale bardzo skąpo napisana. wobec czego mam kilka pytań: w jaki sposób podłączyć wyjście pre-alarmowe z czujnika uderzeniowego (można podłączyć pod centralke czy pozostaje tylko bezpośrednio do syreny).
    Ze schematu wynika że pod jedno z wejść można podłączyć czujnik otwarcia klapy lub przycisk do funkcji anty-carjack. czy trzeba zmienić (ew co) w ustawieniach alarmu jakąś opcje czy nie ma różnicy co podłączy się pod to wejśćie.
    potrzebował bym też skrócony opis funkcji pilota (nie ma tego w instrukcji !!!) który przycisk za co odpowiada. Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc/ mack
    Pozdrawiam mack

0