Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik AMICA 10143.4 - Przytapianie się górnej części piekarnika

10 Kwi 2014 21:03 1947 2
  • Poziom 8  
    Witam
    Podczas nagrzewania się piekarnika nagrzewający się "sufit" odkształca się i uwypukla do wewnątrz stykając się w 2 miejscach z grzałką, w wyniku czego przytapia się emaliowana powłoka.

Piekarnik AMICA 10143.4 - Przytapianie się górnej części piekarnika Piekarnik AMICA 10143.4 - Przytapianie się górnej części piekarnika

W związku z tym mam kilka pytań:
    1. Czy może to spowodować przepalenie się w przyszłości górnej grzałki?
    2. (jeśli tak) Czy można to zakwalifikować jako wadę ukrytą sprzętu i reklamować sprzęt na podstawie niezgodności towaru z umową?, gdyż może to spowodować przepalenie grzałki.
    3. Czy przypalająca się emalia, może mieć negatywny wpływ na przygotowywane wewnątrz potrawy?
  • Poziom 25  
    Ja bym nie czekał na efekty przypalenia bądź przepalenia tylko reklamował.
  • Poziom 8  
    Sprawę zgłosiłem do serwisu Amica. Miła pani poprosiła mnie o przesłanie na maila fotografii, po czym oddzwoniła i stwierdziła, że to rzeczywiście nie jest normalne :). Po kilku dniach przyjechał serwis zabrał piekarnik by wymienić komorę wewnętrzną. Dodatkowo miły Pan serwisant z Krzeszowic na moje uwagi że po zakupie zauważyłem, że na lustrzanej szybie jest kilka zacieków które trochę szpecą tą szybę, stwierdził że z tym może być ciężko ale zobaczy co się da zrobić. No i wymienił komorę dodatkowo zamówił szybę frontową, by ją wymienić w ramach gwarancji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tak serwisu centralnego Amici jak Pana serwisanta z Krzeszowic współpracującego z Amicą. Sprawa zakończona pozytywnie.