Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie można odblokować tabletu

11 Kwi 2014 14:25 7176 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    był u mnie kuzyn i próbował wejść na mój tablet chociaż nie znał hasła, efektem tego mam zablokowany tablet, próbowałem wszystkiego ale nie mogę go odblokować, w żaden sposób nie potrafię wejść do ustawień przy włączaniu tabletu (te trzymanie + czy - czy obu razem z powerem nic a nic to nie pomaga), nie mam instrukcji, bo nie dostałem przy kupnie, nie mogę też zainstalować nowego androida, ponieważ kiedy podłączam tablet do komputera to jest ale jak klikam to pisze : prosze włożyć dysk wymienny G

nie wiem jaki to jest model, bo na pudełku jest tylko napis MID, szukałem w internecie podobnego i po wielu godzinach znalazłem taki co wygląda na mój i nazywa się:
    Android 4.0 7.0 inch Capacitive Touch Screen Mid Umpc Tablet PC With Camera, HDMI

a co do jeszcze podłączania to ktoś gdzieś powiedział że można użyć jakiegoś programowania ale nie rozwinął wątku a to było pare lat temu.
    Proszę o każdą rade, za wszystko będe wdzięczny
  • Poziom 25  
    Spróbuj wyłączyć Tablet. Trzymając wciśnięty klawisz "-" (ciszej) jednocześnie włącz tablet.
    Wybierz "factory reset"
    Sprawdź czy masz jakiś otworek na obudowie (nie opisany MIC) , jeśli tak tam wciśnij tam lekko np. spinacz na 10 sek.
  • Poziom 2  
    próbowałem nic się nie dzieje, to samo z plusem i oboma na raz
    jest taka dziurka wciskałem, czuć że naciskam przycisk trzymam i się nic nie dziej próbowałem też włączyć nim tablet, trzymać podczas właczania oba sposoby sprawiały że nie właczał się, a kiedy właczyłem i próbowałem wciskać podczas uruchamiania nic się nie działo i nic
    teraz przeczytałem, że nie MIC a to było MIC ale i tak jest tam przycisk
  • Poziom 2  
    Też się męczyłam z przyciskami "power" + (zgłośnienie +) i zauważyłam ze funkcja w moim tablecie nie działa gdy:
    - podłączona jest ładowarka

Może masz podłączone inne rzeczy , tego nie wiem, ale spróbuj wszystko odłączyć i długo naciskaj (równocześnie ).

Nie zniechęcaj się :)
  • Poziom 43  
    To jest blokada antykradzieżowa, tylko serwis z dowodem zakupu.
  • Poziom 2  
    Można spróbować poszukać Rom-u po modelu płyty głównej. Trzeba delikatnie rozebrać tablet i odczytać model.
    Wielu producentów pakuje w swoje modele te same płyty.