Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony/SVE/SVE1512M6EW - Obowiązkowe odświeżenie systemu win 8 po aktualizacji.

moneymike1 11 Kwi 2014 19:43 645 0
 • #1
  moneymike1
  Poziom 1  
  Witam

  Po skończonej pracy na swoim laptopie wczoraj zainstalowałem kolejną aktualizację z witryny win update. Standardowa procedura dla win 8, z laptopem nie bylo żadnych problemów. Dzisiaj rano po uruchomieniu otrzymałem informację iż dysk uległ uszkodzeniu i konieczna jest naprawa. Komputer pomielił z 2 godziny, następnie uruchomiłem zaawansowane menu startowe. W win 8 można to zrobić trzymając shift ponownie uruchamiając system. Popełniłem w tym momencie błąd, mogłem wybrać powrót do wcześniej znanych dobrych ustawień i pewnie było by git. Wybrałem opcje " odśwież system ". Lapek praktycznie wyprany, każda aplikacja usunięta. Plus jest taki że komputer działa, uruchamia się trochę dłużej niż zwykle.

  Aby zainstalować utracone aplikację muszę powrócić do trybu administratora. Mam 2 konta, jedno stare, drugie zostało utworzone abym mógł korzystać z aplikacji Holdem Manager, podobno było to konieczne. Oba konta mają status zwykłego użytkownika. Powinienem uruchomić wiersz polecenia w trybie administratora, aby zmienić status swojego konta. Nie mam takiej możliwości.


  Co powinienem zrobić aby odzyskać status administratora na swoich kontach aby zainstalować utracone aplikację. Na komputerze mam bardzo dużo danych, nie chciałbym bym formatować i stawiać systemu na nowo.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.