Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Konica Minolta
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Laser Jet 100 MFP M175a - Nie można wejśc w preferencje drukowania

maskil 11 Kwi 2014 23:40 1110 2
  • #1 11 Kwi 2014 23:40
    maskil
    Poziom 9  

WItam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem urządzenia wielofunkcyjnego firmy HP Laser Jet 100 color MFP M175a.

Parametry laptopa do którego jest podpięta drukarka :
    - DELL Latitude 3330
    - Windows 7 Home Premium
    - Microsoft Office 2013

Po zainstalowaniu sterowników ze strony producenta (czy też sterowników instalujących się automatycznie po podłączeniu drukarki do laptopa) mam następujący problem:

Podczas drukowania plików przy użyciu pakietu Office 2013 (word) nie mogę wejść w preferencje (właściwości) drukowania. Próba wejścia w właściwości drukowania kończy się zawieszeniem programu.

Problem ten pojawia się tylko podczas próby skorzystania z właściwości w pakiecie office. Np. klikając na właściwości drukowania w Adobe Reader nie ma żadnego problemu. Mogę bez problemu wejść w ustawienia.

Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, próba reinstalacji office, sterowników nic nie daje.

Z kolei drukarkę zainstalowałem na innym kompie z office 2010 i tego problemu nie ma. Wszystko działa poprawnie.

Ze względu na to że system WIN 7 HE oraz office 2013 są oryginalne nie mogę ich przeinstalować na inną wersję.

Bardzo proszę o pomoc w w/w temacie.

Pozdrawiam

0 2
  • Konica Minolta
  • #2 25 Cze 2014 18:11
    Anonim103
    Poziom 6  

Tak sie składa, że mam ten sam laptop :)

1. Spróbuj pobrać inne sterowniki do drukarki (mogą być starsze wersje) i przeinstaluj je.
    2. Jeżeli to nie poskutkuje, polecam pobrać program LibreOffice (darmowy), który jest taki sam jak pakiet Office i może on sobie poradzi
    3. Jeżeli te 2 sposoby nie dadzą rezultatów, to napisz do supporta Microsoft Ofice lub HP

0
  • Konica Minolta
  • #3 27 Cze 2014 12:38
    wicia26
    Poziom 9  

ale to nic nie daje. nie mozna wejsc i juz, a do hp i microsoftu za dlugo by zeszło z pisaniem. Inni też mają problemy z ta drukarka i nic nie mozna zrobic

0