Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt, Alpine, Clarion - Tanie radio, aux, max jakość dzwięku

12 Apr 2014 07:49 2112 4
  • Level 10  
    Witam
    Mam Lagune II 2003r i radio Tuner List jak już dowiedziałem się z forum w tym modelu nie ma opcji podłączenia aux przez mini iso tak jak w przypadku update list.

Nie mam ochoty inwestować wiele pieniędzy i energii, dlatego też rezygnuję ze sterowania przy kierownicy. Chce włożyć stare radio do którego wepnę player mp3.

Poszukuję radia które ma dobrej jakości uklad audio natomiast może być nawet kaseciakiem. Ważne żeby dało się podpiąć aux z tyłu i dyskretnie wyprowadzić kabelek obok zapalniczki

Co możecie polecić (niska cena, opcja aux, możliwie najlepsza jakość dzwięku)
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 14  
    Update list kupisz już za 50 zł wiec po co kombinować... Ale ja nie jestem pewien czy można podpiąć mp3 bez symulatora zmieniarki.
  • Level 10  
    Pod update da sie podlaczyc aux bez symulatora , problem w tym ze update nie dziala z pilotem i wyswietlaczem z tunera
  • Level 14  
    W scenicu II wystarczyło 2 piny zamienic miejscami w wyswietlaczu i hula wiec poszukaj jak w Lagunie.