Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Voip - Centrala radio taxi jaka konfiguracja.

12 Kwi 2014 12:44 1410 6
  • Poziom 8  
    Witam

Jestem właścicielem małego radio taxi. Obecnie borykam się z problemem słabej jakości połączeń telefonicznych.

Telefon który mam jest przez VOIP z wirtualna centralką na 4 stanowiska i czasami jakość połączeń woła o pomste do nieba.

operator to halonet i często robi nam niezapowiedziane przerwy na "konserwacje"

Zastanawiam się nad zmianą na ISDN

Potrzebuje stabilnego rozwiązania z kolejkowaniem i dobrą jakością połączenia

Nie wiem czy to jest odpowiedni dział ale może ktoś miał jakies doświadczenia związane z tym tematem z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Tanio sprzedam Slican CCT1248 z ISDN - cena 300 zł.
  • Poziom 10  
    Witamy,

Użytkowniku "Rioanri". Staramy się dbać o jakość połączeń w naszej telefonii, a tym samym o zadowolenie naszych Klientów. Zaniepokoił nas Pana post i informacja o słabej jakości oraz o rzekomych przerwach w działaniu.

Bardzo zależy nam żeby wyjaśnić te kwestie. Wstępnie chcielibyśmy nadmienić, że słaba jaskość połączeń to najczęściej wynik nieprawidłowej konfiguracji sprzętu (w tym możemy pomóc) lub słabego łącza.

Prosilibyśmy zatem o więcej szczegółów.

Dodatkowo/lub prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Pana dyspozycji pod adresem mailowym: bok(malpa)halonet.pl, ewentualnie prosimy podać Pana dane, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.

Pozdrawiamy
    Zespół HaloNet