Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola V220. Windows 98. Program do połączenia się z telefonem.

10 Kwi 2005 17:09 1715 13
  • Poziom 10  
    mam Problem mam kabel do motoroli ale nie mogę znaleść nigdzie programu którym bym sie polaczyl z telefonem w celu wgrania nowych dzwonków i tapet czy jest jakiś program do Motoroli V220 z góry dzięki za Odpowiedzi
    Pozdrawiam

Dodano po 23 [minuty]:

o i zapomniałem dopisac mam system Win98
    Pozdrawiam i Porszę o pomoc
  • Poziom 10  
    widzisz i tu jest problem bo jest takie cos ze jak podlacze fona pod kompa to wyskakuje jako modem i zaden progrma go nie widzi i nie wiem co robic na tewj stronie nie ma nic do V220 ale dziek iza pomoc Pozdro
  • Poziom 12  
    Mam taki zestawik podejrzewam , że tego szukasz
    Motorola Mini-Usb Mobile Phone Tools 2 Suite - Pc220 Multilanguage (For Motorola v220-v180-v150-c650-c550-c450-c385-c350-c250-v3)
  • Poziom 10  
    A jak go moge zdobyc bo wiesz ja juz kobinuje nad tym telefonem i juz nie mam siły :)
    Pozdrowka i powiedz jak moge zdobyc to od ciebie :)
    Pozdraiwam
  • Poziom 12  
    Zestaw spakowany ma 120 MB - punktów masz cienko jak ja , coś wymyślę - jak dużą masz skrzynkę podaj maila
  • Poziom 27  
    takiej wiadomosci to raczej nie wyslesz jako jedna moze jako 12 wiadomosci
  • Poziom 12  
    wyślę okrojone 20MB lecz po 30 próbach poddaje sie, może później
    wywala mi post z załącznikiem
  • Poziom 10  
    wiesz co ja mam ftp jak chcesz :) to mozesz zaladowac jak chcesz to to jest moj numer gg albo podaj swoj oto moj numer gg 8700846
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    ale jest problem program do obslugi V220 jest taki mobile phone tools 2.0 a na tej stronie co podales mobile phone tools 2.0 jest zablokowany i nie da go sie sciagnac ale nic dziek iza pomoc moze sobie jakos poradze :)

Dodano po 5 [minuty]:

sorka tam sie pomylilem zamias mobile phone tools 2.0 powinno byc 3.0 bo z tego co doczytalem gdzies indziej to do motki v220 powinien byc mobile phone tools 3.0 a nie 2.0 moze sie myle
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dziekowka wam za pomoc juz sobie poradziłem ma wszystkie programy co mi były potrzebne jak by ktoś czegoś nie wiedziaś to służe pomocą nie tylko w motoroli V220 ale także w innych modelach
    Pozdrawiam
  • Poziom 12