Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór lodówki bosch, electrolux, samsung

12 Kwi 2014 21:06 3837 8
  • Poziom 9  
    Witam

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu lodówki ponieważ obecna objętościowo już nie wystarcza.
    Priorytet to zamrażalnik o pojemności min 85 litrów oraz chłodziarka około 240 litrów, cena do 2500 zł.
    Przeglądając oferty marketów najbardziej odpowiadają mi:
    Bosch kgv39vi30e
    Electrolux en3601aox
    Samsung rl56ghgih

Chciałbym się zapytać Was o awaryjność wymienionych lodówek.
    Wiem że nie są to już te dawne lodówki, które działały po kilkanaście lat ale zależy mi żeby jej eksploatacja nie była uciążliwa i okupiona częstymi wizytami serwisu.
    Może ktoś posiada któryś z wymienionych powyżej modeli i chciałby wypowiedzieć się na temat ich eksploatacji.
  • Poziom 29  
    Skłaniałbym się ku Boschowi ale... poszukaj jej zamiennika z Siemensa.
    To jest dokładnie to samo z tym że Siemens często ma jeden plusik więcej w klasie energooszczędności albo w tej samej jest ok 200zł taniej.
    Wielkim plusem tych sprzętów są schowane w drzwiach uchwyty otwierające... Ludzie na to psioczą że niewygodne itp... Wierz mi - najlepsze z możliwych rozwiązań.
    Dzieciaki nie wiszą na uchwytach zaś te same... choćby nie wiem kto się pod tym podpisał jako wykonawca - najdalej po 3 latach masz ułamane od normalnego użytkowania. Pociągniesz odrobinę nie pod tym kątem i już masz ułamany.
  • Poziom 12  
    Też się zastanawiam co kupić, wybrałeś już coś? Ja skłaniam się ku Samsungowi RB-31 FERNBSA lub RB-31 FERNBSS.... Czy dobrze sam nie wiem, teraz podobno wszystko max 5 lat pociągnie.
  • Poziom 12  
    Electrolux, ale nie ten, tylko ten Electrolux EN3613AOX.
    Jest nieco droższy, ale klasa energetyczna A+++, a to jest duży zysk na prądzie, względem modeli, które wypisałeś.
    Samsung to telewizory i smartfony, a ich agd raczej bym odpuścił.
  • Poziom 10  
    Dokładnie co poprzednik Samsung do tabletów, smartfonów itd. Ja najpierw miałem przez długi czas lodówkę bosha nie powiem całkiem nieźle mi służyła ale musiałem się wyprowadzić po 5 latach. Aktualnie posiadam od 3 lat cały osprzęt Elektroluxa i żadnej póki co naprawy nie było. Lodówka chłodzi aż miło.
  • Poziom 39  
    Proszę skończyć z opowieściami "firma X to sprzęt taki i taki, a nie AGD".
    Bosch robi wiertarki, Ariston bodajże kiedyś produkował brodziki a Liebherr znany jest z żurawi.
    Oceniamy tu jakość sprzętu i chociaż ogólne plusy i minusy danej marki a nie zakres działalności producenta.
  • Poziom 12  
    Mimo wszystko uważam, że liczy się doświadczenie, które może być ważne jeżeli sprzęt nie składa się np. z samej elektroniki. Czy samochód lub rower marki Samsung mógłby być świetny?
  • Poziom 12  
    Tak, ale w przypadku samochodów Samsunga, to jest obecnie chyba tylko sprawa kapitałowa, bo chyba to wszystko bardziej Renault - Nissan.
    Samsung nie produkuje jeszcze chyba tylko podpasek i zupek chińskich.

Dalej jestem zdania, że samochód marki Amica chyba nie powstanie, bo na dłuższą metę nawet przy olbrzymich inwestycja, będzie to przedsięwzięcie skazane na porażkę.