Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Radius GM300 - Code Plug Error

12 Kwi 2014 22:30 1860 5
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam mały problem z motorolą Radius GM300.
    A wygląda to następująco, radio się odczytuje do 100% po czym przetwarza code plug i właśnie tu jest problem.
    Pojawia mi się błąd " error number 53 has occurred: radio code plug error.
    Model radia się pojawia ale niestety code pluga nie ma :(
    Próby robione na komputerze PII 366MHz.
    Program R01.00.00 i inne ten sam błąd.
    Dodam tylko że inne motki chodzą na tym kompie

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Karol
  • Poziom 39  
    Zapewne była przerobiona tzn. przerobiony był poprzedni CPS którym była zaprogramowana. jest wpisana inna częstotliwość niż obecny CPS pozwala i stąd ten efekt. Tj. Teraz masz radio z zakresu 146-174MHz.....Twoje radio pracuje na 145MHz na jednym z kanałów na przykład. Właśnie ten efekt będziesz miał. Po prostu Twój CPS musi obejmować zakresem częstotliwości które są wpisane do radia. Ja tak miałem ze swoją GP300 po zaprogramowaniu zmodyfikowanym softem który pozwalał wpisać 440-470MHz, ja wpisałem coś z zakresu 430MHz, to oryginalny CPS rzucał takim błędem.
  • Poziom 10  
    A może ma ktoś code pluga do tego radia taki jak był fabryczne.
    Spróbował bym go wrzucić, może go łyknie.
    Nie mam pewności jakie rozszerzenie powinien mieć code plug przy tym sofcie.
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Jak się wgrywa codeplug od kogoś?
  • Poziom 10  
    Dostałem od kolegi 20wicia09 code plug i mam taki błąd podczas próby wgrania go do radia. Radius GM300 - Code Plug Error Jak przygotować code plug z identycznego modelu radia ale o innym serialu ????
  • Poziom 10  
    Problem rozwiązany
    Bardzo bardzo wolny PC oraz zmiana konfiguracji protu com i poszło bez problemu.