Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SMV50e90EU - migająca dioda "kranik"

burak10 12 Kwi 2014 23:02 4380 2
  • #1 12 Kwi 2014 23:02
    burak10
    Poziom 9  

Witam,

Zmywarka Boscha SMV50e90eu w czasie pracy wywaliła bezpiecznik różnicowoprądowy, po włączeniu bezpiecznika migała dioda symbolu "kranika". Ponownie uruchomiłem zmywarkę i częściowo umyła ona naczynia (raczej opłukała) ale po zakończeniu pracy dioda nadal miga.

Z instrukcji obsługi wynika, że jest to uszkodzenie techniczne urządzenia, czy pozostaje wezwanie serwisu technicznego?

Ktoś z Was miał podobny problem?

1 2
  • #2 15 Kwi 2014 00:57
    dariuszm65
    Poziom 15  

Problem pompy wysokiego ciśnienia.

3
  • #3 23 Wrz 2014 19:58
    Andrzej Ziółkowski
    Poziom 1  

W mojej zmywarce powstała taka sama awaria.Odłączyłem ją od zasilania i dopływu wody na kilka dni i zaczęła pracować przez 2 miesiące....no i znowu to samo. :cry: Zmywarka ma ponad 2 lata pracowała w idealnych warunkach i obsługiwana była "książkowo".Reset nic nie pomógł,ale udało mi się ją uruchomić w następujący sposób:Trzymając wciśnięte dwa przyciski od ustawiania programów wcisnąłem przycisk "załącz" wszystkie 3 przyciski trzymałem kilka sekund do chwili kiedy zapaliły się wszystkie diody.Następnie wyłączyłem ją przyciskiem i włączyłem.Zmywarka zaczęła normalnie działać.Pracuje już tydzień. Chciałem zaznaczyć,że wykonując te "kombinacje " liczyłem się z tym,że uszkodzę zmywarkę...Jak na razie to się udało...ciekawe na jak długo.

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo