Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Vitara 3d/cabrio. Lata produkcji

Michal.K1 13 Kwi 2014 02:42 1227 5
  • #1 13 Kwi 2014 02:42
    Michal.K1
    Poziom 9  

Witam Wszystkich!
    Poszukując małego sprytnego samochodu terenowego w dieslu natknąłem się na Suzuki Vitarę w wersji trzydrzwiowej lub cabrio. Na temat samochodu słyszałem sporo dobrego jednak pogubiłem się co do lat produkcji. Na Wikipedii znalazłem, że produkcja trwała w latach 88-97. Silniki wysokoprężne montowane do pojazdu to 1.9 peugeota (dwa rodzaje) lub 2.0 mazdy (również dwie wersje). Natomiast na allegro znajduję sporo aut produkowanych powyżej 2002r z silnikiem 2.0 HDi (peugeot/citroen). Skąd się biorą takie samochody i czym się różnią (oprócz wieku i jednostki napędowej:)) Przy częściach zamiennych (np. przy zawieszeniu) sprzedający podają, że pasują do samochodu z lat produkcji 88-99, a co z tymi z 2005?
    Mógłby mi ktoś to wszystko wyjaśnić ponieważ mam dylemat czy szukać starszego auta czy bez wahania mogę rozglądać się za nowszym z silnikiem HDi?

0 5
  • #3 14 Kwi 2014 12:35
    Michal.K1
    Poziom 9  

Na pewno? Samochód wizualnie za bardzo się nie zmienił, po za tym wprowadzili by jakieś oznaczenia typu Vitara II (chyba) -tak jak w przypadku Grand Vitary. W katalogach było by coś o Vitarach z 2002-2005.

0
  • #6 26 Kwi 2014 22:34
    lpu
    Poziom 11  

Pytanie czemu HDI a może benzynka plus gaz w suzuce chodzi to dość fajnie

0