Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Ace Zbity ekran blokada wzorem

13 Kwi 2014 10:35 4752 7
  • Poziom 11  
    Witam kolegów po przerwie

Ostatnio w moje ręce dostałem samsung galaxy Ace od kolegi. Ponieważ ma zbity ekran. Problem jest taki że nie wiem jak odblokować ekran ze zbitym ekranem (po prostu nic nie widać są różne kolory) Nie wiem jak odróżniać czy odblokowałem czy nie. Proszę o pomoc np. Jak się dostać do ekranu głównego . Jak przywrócić ustawienia fabryczne i żeby ktoś mi podał film jak je zdobyć. Więc Czekam!

Pisane z HP compaq nx9005

Dodano po 19 [minuty]:

Tutaj zdjęcia telefonu: Samsung Galaxy Ace Zbity ekran blokada wzorem Samsung Galaxy Ace Zbity ekran blokada wzorem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Ustawienia fabryczne przywrócisz przez Recovery. Sterowanie jest przyciskami głośności, więc jak się uprzesz to może uda CI się to ogarnąć. Innaczej nic nie zrobisz.
  • Poziom 22  
    Musisz to zrobic na wyczucie jeżeli nic nie widzisz na LCD:

Żeby wejśc w recovery na wyłączonym telefonie wciśnij HOME + POWER

Czekasz ok 10 sekund --> przyciskasz przycisk głośności VOL- 2 razy --> przyciskasz HOME --> 7 razy przyciskasz VOL- --> naciskasz HOME (w tym momencie trwa resetowanie) --> po max 10 sekundach naciskasz HOME i telefon sie uruchomi.
    Napisz czy Ci się udało.
  • Poziom 11  
    Samsung Galaxy Ace ma recovery?Kiey robię tak jak mówiłeś nic normalnie dziwięk się uruchamiał i Andek
  • Poziom 25  
    Jak naładuje Ace trochę to sprawdzę dokładnie. Możesz też wprowadzić w tryb Download (Chyba Vol- + Home + Power) i wgrać nowe oprogramowanie programem ODIN.
  • Poziom 11  
    Udało mi się dziękuję wam zamykam temat
  • Poziom 25  
    Na s5830i.
    Wejście w recovery - Vol+ + Home + Power przez 3-4 sekundy.
    Reszta tak jak opisał Fu-Fu. Jak chcesz mogę nagrać krótkie video z tym i wrzucić na YT.
  • Poziom 11  
    NIe trzeba po 3 godzinach trudzenia się jak odpalić recovery mode udało się zamykam temat