Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka elektryczna 1800W NAC N1F-460JS- czy warto kupić?

13 Kwi 2014 11:06 7665 8
  • Poziom 9  
    Witam, zastanawiam się nad zakupem kosiarki elektrycznej do 500zł i interesuje mnie firma NAC kosiarka elektryczna 1800W NAC N1F-460JS.
    Ktoś może taką posiada, użytkuje lub ma doświadczenie z tą firmą. Co wart jest taki sprzęt?
  • Poziom 30  
    Podaj jaka powierzchnia do koszenia.
  • Poziom 9  
    około 1000m2
  • Poziom 9  
    A może coś na temat takiej firmy HECHT 1845 KOSIARKA ELEKTRYCZNA KOSZ 60 LITRÓW ktoś może się wypowiedzieć??

Nie pisz posta pod postem!
    PW
    [_P_]
  • Poziom 9  
    Nikt nic nie może powiedzieć na temat tych dwóch firm???
  • Poziom 9  
    A o takich kosiarkach spalinowych ktoś może się wypowie
    Pierwsza Makita PLM 4617 Kosiarka spalinowa 4 KM B&S
    Druga KOSIARKA SPALINOWA STIGA B&S 4,5 KM 3W1
  • Poziom 20  
    Do takiej powierzchni zapomnij o kosiarce elektrycznej,bierz coś z metalową obudową , tylnimi większymi kołami , silnikiem 5,5 - 6,5 KM B&S i szerokim nożem 55 -65 cm.Jak kupisz coś małego,(nóż 45 cm. i silnik 4KM) to zajeżdzisz siebie i kosiarkę.
  • Poziom 9  
    Teraz obecnie koszę kosiarka elektryczna 1300W 40cm koszenia w metalowej obudowie ponad 4lata i daje radę. koszę około 4 godziny jedna przerwa na browarka
    szukam opinii użytkowników kosiarek podanych w temacie.
    za wszystkie z góry dziękuje.
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zakupiłem kosiarkę spalinowa. Mój wybór padł na AL-KO Highline 51.3 SP z silnik B&S Seria 550 E .Dzisiaj było pierwsze koszenie i kosiarka sprawuje się rewelacyjnie,czas koszenia skrócił się ze 4 godzin do 2,5. polecam zdecydowanie kosiarkę spalinową.