Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 1007 - schemat instalacji elektrycznej

13 Kwi 2014 11:49 4080 3
  • Poziom 10  
    Witam. Stałem się posiadaczem Peugeot 1007. Niestety ma on kilka usterek. Miedzy innymi uszkodzony czujnik położenia drzwi (lewe). Poza tym chciałbym zamontować czujnik cofania (parkometr). Nie mam do tego samochodu żadnej instrukcji. Czy dysponuje ktoś schematem elektrycznym tego samochodu. A może książką np. Naprawiam sam .....
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 13  
    Witaj
    Nie spotkałem się z książką "Sam naprawiam ... "
    Jakieś schematy mam , ale co jest nie sprawdzałem(nie mam interesującego mnie) musiał bym to zeskanować - chyba nie jest zły pomysł.
    Co do czujnika drzwi jest to zwykła krańcówka w położeniu otwarym - tylna rolka linki),
    tostęp nie jest trudny , ale trzeba się połozyć, kluczyk 10.
    W pozycji zamkniętej informacja o tym fakcie, to poprawnie zamknięte drzwi , musi zadziałać silnik dociskający drzwi.
    Ja mam inny problem mianowicie przestały działać mi światła cofania
    żarówki sprawdziłęm ;) czujnik na skrzyni też , wszystko ok , wczesniej były jakieś takie prolbemy że raz się się świeciły a raz nie, czujniki cofania działały i nie działały , prawdopodobnie jest to powiązane z jakimś sposobem załączania ale do czujników - kalkulatora cofania, dochodzi szyna CAN więc nie koniecznie jest to proste włączenie, Diagnostyka przez PP2000 nie pokazuje żadnych błędów.
    MOże ma ktoś schemat wiązki w którą wchodzą te kable od czujnika,?
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    Witam Temat czujników cofania rozwiazany. Czujniki zamontowane. Najlepiej podpiąć je pod bezpiecznik zapalniczki (porada fachowców - elektroników).
    Temat zamkniety.
  • Poziom 2  
    Gisser napisał:
    Witam. Stałem się posiadaczem Peugeot 1007. Niestety ma on kilka usterek. Miedzy innymi uszkodzony czujnik położenia drzwi (lewe). Poza tym chciałbym zamontować czujnik cofania (parkometr). Nie mam do tego samochodu żadnej instrukcji. Czy dysponuje ktoś schematem elektrycznym tego samochodu. A może książką np. Naprawiam sam .....

Witaj,
    Czy udało Ci się zdobyć jakieś poradniki, schematy, itp. dla Peugeot 1007 ?
    Pozdrawiam

Piotr

Dodano po 1 [minuty]:

piotr32 napisał:
    Witaj
    Nie spotkałem się z książką "Sam naprawiam ... "
    Jakieś schematy mam , ale co jest nie sprawdzałem(nie mam interesującego mnie) musiał bym to zeskanować - chyba nie jest zły pomysł.
    Co do czujnika drzwi jest to zwykła krańcówka w położeniu otwarym - tylna rolka linki),
    tostęp nie jest trudny , ale trzeba się połozyć, kluczyk 10.
    W pozycji zamkniętej informacja o tym fakcie, to poprawnie zamknięte drzwi , musi zadziałać silnik dociskający drzwi.
    Ja mam inny problem mianowicie przestały działać mi światła cofania
    żarówki sprawdziłęm ;) czujnik na skrzyni też , wszystko ok , wczesniej były jakieś takie prolbemy że raz się się świeciły a raz nie, czujniki cofania działały i nie działały , prawdopodobnie jest to powiązane z jakimś sposobem załączania ale do czujników - kalkulatora cofania, dochodzi szyna CAN więc nie koniecznie jest to proste włączenie, Diagnostyka przez PP2000 nie pokazuje żadnych błędów.
    MOże ma ktoś schemat wiązki w którą wchodzą te kable od czujnika,?

Witaj,
    Czy możesz wspomóc poradnikami, schematami, itp. dla Peugeot 1007 ?
    Pozdrawiam

Piotr