Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Brendle S-300 Posiada ktoś? Ma ktoś jakieś informacje?

13 Kwi 2014 21:28 1899 6
  • Poziom 9  
    Witam. Za parę dni przyjedzie do mnie kolega z kolumnami Brendle S-300, chce się ich pozbyć za 100zł bo zajmują za dużo miejsca, w tej cenie biorę w ciemno ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tych kolumn. Wiem tylko że są to kolumny 8 omowe. Bardzo prosiłbym o jakieś informacje o parametrach i o tym jak grają te kolumny. Na froncie jest napisane Music Power 300W, w takim razie ile te kolumny mają mocy RMS?
  • Poziom 9  
    O wielkie dzięki za info, mam jeszcze pytanie co do tej mocy, to one w końcu mają te 300 watów RMS czy mniej?
  • Poziom 25  
    Tego to nie wiem ale jeśli wierzyć podanym danym to "Рекомендуемая подводимая мощность усилителя 50-300 Вт" czyli zalecana moc wzmacniacza 50-300W. Z drugiej strony te 300W troszkę dużo się wydaje. Sprawdź jaki głośnik niskotonowy w nich siedzi, może znajdziesz jego dane.
  • Poziom 17  
    Basu to to ma od cholery, ale mało precyzyjnego, bardziej subwooferowego -reszta pasma ciemna i mało przejrzysta.
  • Poziom 9  
    Kolega niestety dzisiaj nie mógł przyjechać, a bardzo jestem ciekaw tych kolumn. Dadzą radę nagłośnić dobrą domówkę?
  • Poziom 9  
    Kolumny dopiero wczoraj odebrałem. Dźwięk mocny, potężny bas. Tylko jest jeden problem, głośniki wysokotonowe to Tonsil GDWK 8-12/120 8ohm i na dodatek spalone. Pytanie brzmi czy takie głośniki mogą być i po prostu zregenerować je czy szukać oryginalnych?