Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

klawiatura do telewizora Samsung Smart TV

kalafior2012 14 Apr 2014 09:01 7254 2
    kalafior2012
    Level 8  
    Witam,

Mam telewizor: Samsung 40F6770.
    Chciałbym kupić klawiaturę i myszkę aby móc wygodnie obsługiwać internet na smart TV. Przed zakupem - proszę o wskazówki.

1. Czy są zestawy gdzie klawiatura + myszka są obsługiwane przez jeden
    nadajnik/odbiornik wpięty z tyłu telewizora i czy to działa bez zarzutu?
    Chciałbym, jeśli to możliwe, aby jeden nadajnik/odbiornik załatwił sprawę.

2. Jakie dpi/ jaki rodzaj myszki najlepiej sprawdziłby się na tym telwizorze (obszar jest dość spory - chcę aby działała jak na normalnym komputerze a nie żebym musiał machać minutę żeby kursor przejechal z jednej strony na drugą).

3. czy to musi być jakiś specjalny zestaw do telewizora czy będzie pasować każdy?

4. Moje preferencje: Logitech, Microsoft, ewentualnie a-4tech chyba, że warto inną. Najlepiej klawiatura z płaskimi klawiszami. Nie chciałbym również mieć kłopotów z traceniem zasięgu, bateriami. Optymalna waga z bateriami.

Szukam czegoś niezawodnego. Będę wdzięczny za wskazówki.
    PiotrPitucha
    Level 33  
    Witam

1) Tak
    2) Każda którą próbowałem działała sensownie
    3) Próbowałem kilka, każdy działał
    4) Kupiłem RAPOO świetnie się sprawuje i ma dość przyjazne rozmiary, idealne byłyby miniaturowe klawiatury z panelem dotykowym ale ceny w sklepie nie dla idiotów powalają, trzeba za to dać 150-200 ale wygoda wielka bo myszką po pościeli w łóżku źle się operuje :D
    kalafior2012
    Level 8  
    Dzieki za podpowiedz. Kupilem Mk520. Problem w tym, ze kiedy chce cos napisac to na ekranie wyswietla sie dodatkowo klawitura - ktora w tej chwili jest niepotrzebna. Jak ja wylaczyc?
    Pozdrawiam,