Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Python SP3000

10 Kwi 2005 19:49 2813 5
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy ukladów python.
    Jezeli macie jakies problemy lub pytania to moge chetnie pomoc.
    Pozdro.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 1  
    chetnie skorzystam z oferty pomocy, jeśli nadal jest aktualna:D
    jak mogę sprawdzić, który model pythona jest zamontowany w autku?
    kupione niedawno od drugiego właściciela, który nie miał instrukcji i nie potrafił powiedzieć jaki to model Pythona
    autko to Astra z '98 roku, kupiony w Polsce

Jeśli po paru sekundach od odblokowania zamków z pilota nie zamknę drzwi alarm je blokuje i auto przestaje reagować na pilota. Trudno potem cokolwiek zdziałać.

przydałaby sie pewnie instrukcja, albo schemat, ale muszę wiedzieć do którego modelu ma być:)

z góry dziękują za odpowiedź:D
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 10  
    DZIEN DOBRY. JA TERZ MAM PYTANIE MAM PYTHONA 3000 I MOBILAJZER JEST TAK PODłACZONY ZE WYSKAKUJE MI BLAD W KOMPUTERZE (ZWARCIE CZUJNIKA DO MASY) JAK TO NAPRAWIC CZY JAKBYM ZROBIL TO NA PRZEKAZNIKU TO PROBLEM ZNIKNIE CHODZI MI OTO ZE GDY ODETNE DOPLYW PRADU DO CZUJNIKA TO JAK ZECHCE ZAPALIC SILNIK TO CZY MI NIEWYSKOCZY BLAD BO NIEBEDZIE PRADU NA CZUJNIKU (ELEKTRO ZAWOR W POMPIE)

ZGORY DZIEKUJE
    PAWEL
  • Poziom 10  
    Witam,
    jestem w trakcie montowania "pythona" SP 3000 V1 LCD w moim aucie. Nigdy przedtem czegoś takiego nie robiłem. Instrukcja, którą posiadam, pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też nasuwa się wiele pytań. I tak n.p.:
    są trzy wejścia dla wyłączników maski i bagażnika, wszystkich drzwi i dla czujnika wstrząsowego dwu strefowego. Czujnik jest podłączany za pomocą wtyczek, pozostałe dwa trzeba lutować lub użyć konektorów.
    Czujnik wstrząsowy dwu strefowy posiada cztery przewody, a więc ostrzeżenie i alarm. Gdzie można podłączyć inne czujniki (mikrofala, ultra dźwięki, itd.)? Poza wymienionymi wejściami są jeszcze, wejście czujników drzwiowych (+), wejścia impulsów ujemnych otwierania i zamykania centralnego zamka, kanały do programowania i otwieranie centr. zamka w dwóch krokach.
    Czy ktoś mógł by wyjaśnić mi te sprawy w jak najprostrzy sposób?
    Z góry bardzo dziękuję. Myślę, że to nie jest wstyd czegoś nie wiedzieć i dlatego pytać.
    Mogę służyć konkretnymi systemami (członami) ze schematu elektrycznego wielu opli.
  • Poziom 1  
    Witam mam pytanko jak wyłączyć całkowicie alarm pythona? bo już mnie ten alarm denerwuje!!!! pilot czasami nie działa!!! i chciałbym całkowicie go wyłączyć!! dzięki z góry
  • Poziom 10  
    Do Marcina Misi.
    Aby wyłączyć alarm, trzeba się pierw zastanowić nad tym, co bardziej denerwuje? Czasami wadliwe działanie alarmu (można zreperować), czy skradziony samochód?
    Jeśli chcesz stanowczo wyłączyć alarm, to istnieje kilka sposobów.
    Jako pierwszy, proponuję włączyć tryb "VALET". W tym trybie wyłączone są wszystkie funkcje alarmowe, działa zdalne otwieranie drzwi i funkcja panik, a więc całkiem przydatne sprawy (LED świeci cały czas).
    Następny sposób, jeśli wiesz gdzie umieszczona jest centrala, możesz odłączyć białą wtyczkę (H1) z sześcioma pinami lub wyjąć dwa bezpieczniki znajdujące się bezpośrednio przy tej wtyczce. W ten sposób centrala pozbawiona jest zasilania. Jeśli nie wiesz gdzie jest centrala, to przewody od przycisku "VALET" lub anteny lub diody LED zaprowadzą Cię do niej. Jeszcze innym sposobem (chyba najlepszym) jest całkowity demontaż. Wówczas trzeba ewentualnie pamiątać o połączeniu przewodów od zentralnego zamka i elektrycznie zamykanych szyb.