Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV dla gracza do 1500 zł?

manki12 14 Kwi 2014 11:33 639 1
  • #1 14 Kwi 2014 11:33
    manki12
    Poziom 2  

Odpowiem od razu na pytania, bez zbędnego lania wody.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Trudne pytanie, pokój ma wymiary tak około 4m na 3m ale nie jestem pewien. Jeśli jest to bardzo ważne, zmierzę dokładnie, mogę powiedzieć tyle, że to jest pokój dla syna, w którym wcześniej mieszkała córka ale się wyprowadziła bo wyszła za mąż :)
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Jeśli siedzę na krześle to około 1,5 metra, ale jeśli chcę się położyć (na tym mi najbardziej zależy) to 3 metry (trochę mniej)
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? Najczęściej 1 ale jak wpadną koledzy to 2-3 osoby
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć, ale stać też może.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Wchodząc do pokoju okno jest na północny wschód. (na przedniej ścianie, tak jakby prawa strona tej ściany to okno.)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie posiadam żadnego.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Najważniejsze to FullHD.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI
    10 .Jakie urządzenia? Playstation 4 i komputer, ale komputer tylko do oglądania filmów.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Od 3 do 5.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie znam się, nie wiem na czym polega różnica.
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Jeśli oglądam TV to tylko filmy.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 70% to będzie granie w gry na konsoli.
    16. Preferencje co do marki? Nie mam żadnej ulubionej marki.
    17. Preferencje co do wielkości? Zastanawiałem się pomiędzy 32 cale do 42, ale nie ma dla mnie różnicy, warunkiem jest to aby wygodnie się grało i żebym tylko zmieścił się w budżecie 1500 zł. (max 1700)
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? To, że są za drogie :)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Filmy oglądam wieczorami, w tygodniu gram po południu (od 14) a w weekendy przed południami.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Najlepiej do 1500 zł ale można przekroczyć do 1700 zł ale to tak ewentualnie.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie potrzebuję 3D, ale jeśli będzie miał to się nie obrażę :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME