Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

cv203 - Przenośne głośniki na radiu samochodowym

mp280 14 Apr 2014 17:57 1407 2
    mp280
    Level 2  
    Witam mam taki problem , chciałbym zrobić sobie przenośne głośniki oparte na tym radyjku jest to radio apollo gamma z układem scalonym cv203 . Wszystko wydawało sie proste do momentu znalezienia radia i zastąpienia go złączem chinch tak aby zamiast radia dało sie podłączyć np: mp3 dokładnie chodzi o wejście na wzmacniacz .i tu moja prośba : mógłby ktoś pomoc znaleźć mi miejsce w które należy wlutować złącze a odlutować radio ? cv203 - Przenośne głośniki na radiu samochodowym cv203 - Przenośne głośniki na radiu samochodowym cv203 - Przenośne głośniki na radiu samochodowym
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Marek Marcinek
    Level 13  
    Wejście końcówki mocy masz na pinie 1.
    Z tego co widać na fotografii PCB steruje nim tranzystorek oznaczony Q11 - poszukaj w tych okolicach.
    Potencjometr głośności był zwykły czy "cyfrowy"?
    mp280
    Level 2  
    Niestety cyfrowy , gdyby był zwykły to może nawet bym sam dał radę . Ale temat będzie raczej do zamknięcia ponieważ zostawiłem to radio w spokoju ze względu na to ze to chińskie i dość kiepskie . Zająłem się inną opcją , mianowicie buduje teraz te przenośne głośniki w oparciu o układ tda7386 który posiadałem w domu . Żeby wyszło jak najtaniej staram się Tworzyc go z części które posiadam kiedy skończę stworzę nowy temat z dokładnym opisem budowy i działania . Pozdrawiam :)