Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Partycja recovery lenovo g500 -

15 Kwi 2014 18:53 2547 4
  • Poziom 2  
    Witam , jakiś czas temu formatowałem komputer i przez pomyłkę usunąłem partycję recovery w laptopie Lenovo G500 . Da się jakoś odzyskać tą partycję , jeśli nie to czy gwarancja to obejmuje ? Partycja recovery lenovo g500 -
    proszę o pomoc!
  • Poziom 38  
    Kolega sformatował i zainstalował na tym dysku system? Odzyskanie sprawnego recovery w warunkach domowych raczej wątpliwe. Dane nadpisane. Gwarancja takich akcji nie obejmuje.
  • Poziom 2  
    tak , na tym samym . Czyli z tym problemem iść do serwisu ? Jaka orientacyjna cena naprawy ? Jeszcze jedno pytanie, gdy kupowałem lapka dostałem płytę ze sterownikami do windowsa 8(64,32bity) , może tam się znajdować coś potrzebnego (odnośnie partycji recovery) ?
  • Poziom 38  
    Najprościej będzie zainstalować wersje oem (pobraną z netu) i aktywować na posiadanym kluczu doinstalować sterowniki i po problemie, kolejna metoda to zamówienie u producenta laptopa płyt recovery.
  • Poziom 2  
    Jeśli zamówię płytę od producenta to zainstalowanie tego będzie łatwe , i czy będzie mi działało na systemie win7 64 bit . Zadaje takie pytania gdyż w dziedzinie informatyki jestem laikiem i nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać .