Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Laudmann LM - 365 jak wpisać kod

10 Kwi 2005 21:57 32614 9
  • Poziom 10  
    Ojciec przywiozl telewizorek z niemiec z tym pilotem niestety zatracila sie instrukcja obslugi no i kod tez bo baterie padly. Jak mam znalezc ten kod bo automatycznego wyszukiwania raczej nie ma w tym pilocie.
  • Poziom 10  
    cos tam wydukalem po angielsku ale jak narazie nie odpisuja. Jest inna mozliwosc sprawdzenia jakiego kodu potrzebuje.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48146603

Gosc od tej aukcji nie chce mi podac kodu ale moze patrzac na to zdjecie zorientujecie sie jak wybiera sie automatycznie bo ponoc mozna jak pisze ten pan wystawiajacy ta aukcje. Ja osobiscie nie patrzylem do instrukcji bo ustawil ten pilot moj ojciec kiedy z niego korzystal a teraz instrucji nie ma a ja nie moge wymyslec jak ustawic ten pilot.

Jakby byl ktos tak dobry to niech spyta sie tego pana od aukcji jak sie wybiera automatycznie lub jaki jest kod do telewizorka crown. Moze wam zechce odpowiedziec.
  • Poziom 10  
    pomoze mi ktos?? czy raczej bede musial sam probowac do 999razy wpisac kod???
  • Poziom 10  
    przegladalem ten topic zanim napisalem swoj temat.
  • Poziom 40  
    Przeglądałeś temat, więc czemu nie kupisz oryginału lub zamiennika? podając typ TV na pewno się coś znajdzie.
  • Poziom 10  
    no przeciez mam pilot tylko kodu nie znam. Troche bylo by to nieekonomiczne.
  • Poziom 40  
    Twój wybór, ale czasami cos co jest do "wszystkiego" jest do niczego.