Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy.

al_mighty 15 Kwi 2014 23:52 4371 0
    al_mighty
    Poziom 8  
    Witam.

Odsprzedam prawie nowy zestaw Dr Aus. Opis z mojej aukcji na allegro:

Witam serdecznie na mojej aukcji.

Przedmiotem aukcji jest zestaw nagłośnienia estradowego polskiego producenta DR AUS! Jest to sprzęt wysokiej klasy na przetwornikach 18sound http://www.eighteensound.com/

Jest w stanie nagłośnić potężnie i bardzo czysto każdą imprezę! W całości nadaje się na plenery i salę na 1000-1500 osób. Połowa zestawu nagłaśnia każde wydarzenie.

Co tu mogę dużo napisać, na pewno jako kupujący będziesz zadowolony. Sam wybierając ten sprzęt kierowałem się:
    1.Jakością.
    2.Ceną.
    3.Opinią innych.

Niekwestionowanym mistrzem został DR AUS! jako znakomity polski producent i konstruktor. Nim pokieruję Cię na jego stronę www, opowiem nieco o wyborze.
    Dzisiaj bardzo popularne są nagłośnienia liniowe. Fakt, dobrze wyglądają (z nastawą takiego zestawu trochę gorzej), ale dobre zestawy mają bardzo wysokie ceny. Sam chciałem sprzęt w granicach 30 tyś.zł. Za taką cenę mogłem kupić Line array jakiegoś no name’a, ale czytając opinie użytkowników strasznie mnie te sprzęty odstraszyły. Z drugiej strony spełnienie raiderów topowych wykonawców to koszt od 60 tyś., a i to może zabraknąć. Szukałem i znalazłem. Okazało się, że analogiczne zestawy topowych na rynku firm, zrobione dokładnie na tych samych przetwornikach 18sound kosztują 2x drożej, a grają dokładnie tak samo. I jeszcze wspieram zagraniczny kapitał. Posłuchałem produktów Jarka i wpadłem w zachwyt, a jego HF30 to w świecie nagłośnieniowców w Polsce już legenda! Nie wierz mi, poczytaj na forach internetowych.

Więc miałem wybór – kiepski zestaw liniowy no name’a, nieco lepszy markowy typowych kolumn, ale o niższych parametrach i niższej sprawności, albo wysokiej jakości zestaw DR AUS! Wybór był jasny.

Sprzęt kupiłem na koniec grudnia 2012 roku, kolumny są jeszcze prawie rok na gwarancji, zaś wzmacniacze prawie 4 lata (5 lat gwarancji producenta DR AUS!).

Kupiłem z założeniem robienia koncertów. Źle zaplanowałem biznes, a jak to mówią: „If you don’t plan, you plan to fail”. I tak też się stało. Wiele czynników doprowadziło do tego, że w konsekwencji nigdy ten zestaw nie zagrał pełną mocą nawet przez chwilę. Zagrałem na pełnym zestawie 2 imprezy, w tym jeden plener i imprezę WOŚP, a po pół zestawu dokładnie 6 imprez: 2 klubowe, 2 w barze nadmorskiej miejscowości i 2 zloty fanów Depeche Mode. Sprzęt stoi w piwnicy i co prawda jeść nie woła, ale mocno zaangażowałem się w 2 inne biznesy, które prowadziłem już wcześniej i doszedłem do wniosku, że klubu i tak pewnie nie otworzę w najbliższych 2 latach, nagłaśniać w weekendy mi się nie chce, bo będę wtedy pracował w 3 firmach po średnio 20 godzin dziennie i umrę przed 30. na zawał, a gdzie tu seks czy zwyczajnie – sen? Stąd decyzja o sprzedaży zestawu, którego w takim stanie i za takie pieniądze nie kupisz nigdzie indziej.

W skład zestawu wchodzą:

4x kolumna basowa HF30 http://dr-aus.pl/?portfolio=hf30
    4x kolumna średnio i wysoko tonowa STK612 http://dr-aus.pl/?portfolio=stk-612
    1x końcówka mocy do dołów HA6001 http://dr-aus.pl/?portfolio=porfolio
    1x końcówka mocy na góry H2400 http://dr-aus.pl/?page_id=90 (opis w cenniku)
    1x procesor dźwięku (kozak, mimo produkcji behringera – sprawdź opinie) Behringer Ultradrive PRO DCX2496 http://www.ceneo.pl/9252510?se=rY7Yue3hHYfvxW...LMsuYNmaiX-8&gclid=CMnl442i470CFdShtAod9T8AYQ
    1x case na końcówki mocy i procesor
    2x statyw na kolumny http://athletic.eu/statywy-standardowe,242.html
    1x zestaw okablowania do połączenia całego zestawu na końcówkach Neutrik

Cena takiego zestawu wg. cen producenta to 31980 zł brutto. Jako że kupiłem cały zestaw od niego od ręki za Cash i przyjechałem po niego osobiście, to udało mi się utargować cenę nieco poniżej 28 000 zł.

Chciałbym oddać cały zestaw za cenę ok. 19 000 zł do negocjacji. Jako że zestaw jest praktycznie nowy (poza tym, że stał od roku) uważam, że to bardzo atrakcyjna cena. Preferowany odbiór osobisty.

Mam działalność i wystawiam na niego fakturę VAT. W kwestii faktury, jeżeli bierzesz dofinansowanie bądź cokolwiek innego, oczywiście możemy się dogadać co ma się na niej znaleźć, czy rozbić na kilka itd.

Poniżej umieszczam zdjęcia zestawu, ma kilka rys i tyle, reszta co widać to kurz, którego nie udało mi się do końca zmyć. Po odpaleniu 4800 W RMS samego basu odpadnie w kilka sekund.

Dodam na koniec, że mimo nieudanego interesu (udany, nieudany – nie chciało mi się go już rozwijać) jestem bardzo zadowolony ze współpracy z DR AUS! Do Jarka możesz zawsze zadzwonić i zapewnia doskonałą opiekę posprzedażową. U innych producentów po kupnie następuje cisza i martw się sam. Tu dzwonisz i od razu masz odpowiedź na wszystkie pytania bezpośrednio od producenta i konstruktora!
    Mi w kilka sekund podawał nastawy procesora na plener, tak samo na salę. Jak czegoś nie wiedziałem – od razu odpowiadał. Jednak nie ma to jak dobry opiekun w interesie.

KONTAKT POD NUMEREM 792-842-521, LESZEK. Można śmiało dzwonić do 22:00.

[Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy.
    [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy.
    [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy. [Sprzedam] Zestaw DR AUS! HF30, STK612 + końce. Prawie nowy.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).