Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aplikacja do połączenia z komputerem słuchawek BT

=X= 16 Kwi 2014 15:17 828 0
  • #1 16 Kwi 2014 15:17
    =X=
    Poziom 15  

Witam i uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Otóż, chodzi o problem dotyczący połączenia słuchawek bezprzewodowych bluetooth z komputerem, a dokładniej z laptopem, który posiada wbudowany moduł. Notebook to Sony Vaio VGN-SR49VN, a słuchawki kupione w biedronce(mimo to niezłe) AudioEvolution. Wgrane są najnowsze sterowniki bluetooth ze strony producenta. Najpierw próbowałem połączyć się poprzez standardowe oprogramowanie(w trayu) dołączone przez producenta - "Dodaj nowe urządzenie". Słuchawki owszem wykrywa jako "W-215", ale niestety w czasie instalowania/ładowania się sterowników po chwili dostaje komunikat, że nie odnaleziono sterownika. Dogrywałem też sterowniki BT "Toshiba stack", nic to nie dało. Dodam, że wina nie leży na 100% po stronie słuchawek, ponieważ z telefonem Nokia C6 działają bez zarzutu. Tak samo bez problemu wysyłam i odbieram pliki z laptopa - telefon->laptop i na odwrót.
    Jedyna opcja jaka działa to program BlueSoleil, który wykrywa prawidłowo słuchawki, jednak jest ograniczony przesył do 2mb, więc jakby w ogóle nie było. No i jest płatny, a inaczej niż kupić się nie da.
    Nie ukrywam, że najchętniej rozwiązałbym problem bez dodatkowych kosztów. Myślę nad zakupem dongla BT, ale do tego i tak potrzebny jest program typu własnie BlueSoleil, więc koło się zamyka i myślę, że to bez sensu.

Może ktoś ma jakiś pomysł, jak to rozwiązać? Z góry dziękuje.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów