Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subaru Impreza 2003 - Programowanie pilota

ladamaniac 16 Kwi 2014 19:43 2184 1
  • #1 16 Kwi 2014 19:43
    ladamaniac
    Poziom 37  

Subaru Impreza 2003 - Programowanie pilota
    Witam
    Czy zna ktoś metodę programowania pilota na powyższym zdjęciu? Wszędzie mam programowanie z dwoma guzikami, a z jednym nie mogę znaleźć. Subaru Impreza rocznik około 2003, na pokładzie był "półfabryczny" alarm Sigma i taki kluczyk, żeby było ciekawiej to anglik po przekładce. (czyli wersja na Europę).

1 1
  • #2 04 Wrz 2015 18:07
    tomekwrx
    Poziom 1  

Witaj ! Mam także taki sam kluczyk z pilotem z jednym przyciskiem . Również wersja
    U.K. przerobiona na europejską w profesjonalnej firmie we Wrocławiu . Mam problem identyczny jak Ty . Posiadam drugi nowy kluczyk zamówiony w serwisie , zakodowany - silnik odpala ale .... nie działają przyciski w pilocie . Więc nie włączam cent.zamka i automatycznie alarmu . W serwisie nie potrafili go zaprogramować do istniejącego fabrycznego alarmu i tak zostało . Mam jeszcze coś takiego - jeśli otworzę pilotem ( oryginalnym , działającym ) drzwi i włączę zapłon w ciągu 10 sek. to jest o.k. Jeśli dłużej to muszę po włączeniu zapłony nacisnąć przycisk w pilocie i wówczas odpalę auto . Ale chyba subaru angliki wszystkie tak mają . Reasumując - chodzi mi o zaprogramowanie nowego kluczyka do istniejącego fabrycznego alarmu . Przechodziłem tą procedurę z łączeniem białych wtyczek na progu os strony kierowcy - i nic . W ogóle pilot nie reaguje na naciskanie przycisku . Może jakoś Ty rozgryzłeś w miedzy czasie ten problem ?! Proszę Cię , napisz coś nowego czego ja nie wiem na ten temat . POZDROWIONKA !

0