Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon MP 495 - w połowie drukowania strony zatrzymuje się i koniec drukowania

adamosmroz 16 Kwi 2014 20:56 1617 6
  • #1 16 Kwi 2014 20:56
    adamosmroz
    Poziom 8  

Od pewnego czasu mój canon pixma mp 495 przestał drukować.Po kolei,zaznaczam co chcę wydrukować , wyskakuje napis "przygotowanie do drukowania" lub podobnie,
    potwierdzam -DRUKUJ- ,pobiera papier zaczyna drukować i .... . No właśnie na tym się kończy drukowanie.Po 2 minutach wyskakuje komunikat BŁĄD DRUKOWANIA - DRUKARKA NIE ODPOWIADA.Wgrałem od nowa sterowniki,wymieniłem tusze,zresetowałem drukarkę w każdy możliwy sposób ,który jest opisany na forum,
    naprawiłem błędy( programem z płyty od drukarki),wyrównałem głowice,wyczyściłem rolki itp itd i nic.
    PROSZĘ POMÓŻCIE !!!
    POZDRAWIAM.

0 6
  • #3 21 Kwi 2014 13:08
    adamosmroz
    Poziom 8  

No i włożyłem zeskanowałem i skaner pracuje prawidłowo a drukarka niestety nie!
    POZDRAWIAM.

0
  • #4 24 Kwi 2014 17:59
    756466
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 25 Kwi 2014 00:05
    Grubskee
    Poziom 23  

forkas napisał:
    Zmień kabel USB

Po co? skoro drukarka drukuje do połowy nawet ze skanera?

Dodano po 3 [minuty]:

adamosmroz napisał:
    No i włożyłem zeskanowałem i skaner pracuje prawidłowo a drukarka niestety nie!
    POZDRAWIAM.

Chcę się upewnić czy się dobrze zrozumieliśmy, zeskanowałeś kartkę do komputera czy zrobiłeś bezpośrednie kopiowanie tego co jest w skanerze bez użycia komputera?

0
  • #6 25 Kwi 2014 12:08
    adamosmroz
    Poziom 8  

WITAM.
    Zeskanowałem kartę ,która była w skanerze.Spróbuje z kablem usb , ale muszę poszukać nowy.

0
  • #7 25 Maj 2014 20:30
    adamosmroz
    Poziom 8  

No i poszukałem nowego kabla do drukarki i EUREKA-działa wszystko normalnie.
    DZIĘKUJĘ za porady i podpowiedzi.POZDRAWIAM !!!!!!!!!!! :D

0