Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 1998r. 1.8 benzyna ADR

16 Kwi 2014 23:23 1449 2
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie
    Posiadam jak w temacie passata b5 1.8 98r. wymieniłem akumulator gdyż stary nie nadawał się już do niczego, na nowym jeździłem parę dni, lecz później przez jakiś czas stał w garażu nie używany(2-3dni). gdy go chciałem odpalić to mrugnęły tylko kontrolki i zero reakcji, spróbowałem jeszcze raz i to samo.Czasami podczas włączania zapłonu zapala się kontrolka hamulca i stuka coś w przekaźniku 372. Chyba dochodzi do jakiegoś spięcia bo podczas włączonego zapłonu gdy nacisnę hamulec to wszystkie kontrolki gasną, a gdy puszczę to znowu się zapalają.
    Proszę o pomoc, gdyż nie mam pojęcia co się zepsuło, a lubię samemu pogrzebać przy samochodzie.
    Za pomoc z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    Witam.
    Sprawdz akumlator byc moze sie rozladowal.
    Prawdopodnie cos kradnie prad lub zostawiles jakis odbiornik wlaczony np. radio
  • Poziom 30  
    Jak najbardziej najpierw sprawdź akumulator i połączenie klem. Jak jest rozladowany to po naładowaniu jeśli auto zapali podłącz miernik i sprawdź ile amper bierze jak jest zamknięty i powinien brać tylko tyle co do alarmu( miernik podłącz szeregowo). Jeśli jednak akumulator jest dobry to trzeba szukac dalej